UltraFrax 300 to jeden z pierwszych przenośnych laserów frakcyjnych CO2., dostępnych na rodzimym rynku. Producent, polska firma Lasmed wyposażył go w końcówki chirurgiczne oraz skaner. Pozwala to, poza zabiegami frakcyjnymi, na przeprowadzenie pełnej ablacji. Laser frakcyjny CO2 gwarantuje wysoką skuteczność przeprowadzanych zabiegów przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Technologia frakcyjna jest szeroko stosowana jako metoda zmniejszania widoczności blizn i rozstępów oraz usuwania przebarwień. Laser jest certyfikowany i legitymuje się europejskim certyfikatem sprzętu medycznego – CE. Jakie korzyści przynosi pacjentom terapia za pomocą Ultra Frax 300?

Czym jest Ultra Frax 300?

Laser frakcyjny działa na zasadzie emisji wiązki dwutlenku węgla, co przyśpiesza regenerację zniszczonych partii skóry. Promieniowanie lasera jest absorbowane przez wodę, podstawowy składnik tkanek. Następnie wnikając głęboko w skórę powoduje proces ablacji, czyli błyskawiczne podgrzanie i odparowanie wody. Między obszarami skóry, na które oddziaływał laser powstaje siateczka z miejsc nieuszkodzonych, co znacznie przyśpiesza proces gojenia i regeneracji. Laser frakcyjny CO2 zmienia strukturę głębokich warstw skóry, co trwale stymuluje syntezę kolagenu i elastyny. Dzięki temu jest to urządzenie najbardziej efektywne do odmładzania skóry, usuwania zmian pigmentacyjnych oraz blizn i innych niedoskonałości.

Urządzenie UltraFrax 300 jest jednym z najbardziej wszechstronnych na rynku i bardzo efektywnym w kierunku poprawy jakości i jędrności skóry. Długość fali wynosi 10600 nm, a zastosowana przez polską firmę Lasmed technologia szklanej tuby powoduje, że jest to najmocniejszy wśród obecnych na rynku laserów frakcyjnych. Wielkość plamki zabiegowej wynosi około 0,12 mm, a tuba wytrzymuje do 10 000 roboczogodzin, co świadczy o wysokiej wytrzymałości. Laser wykorzystuje efektywny system chłodzenia wodą.

Wskazania do terapii Ultra Frax 300

Laser frakcyjny UltraFrax 300 służy do całkowitej, trwałej  regeneracji skóry, a także stymulacji syntezy kolagenu. Zabiegi z użyciem UltraFrax 300 skutkują wygładzeniem skóry, redukcją zmarszczek i linii, ujędrnieniem oraz wyraźną poprawą odcienia i tekstury skóry. Może być stosowany nie tylko na okolice twarzy i szyi, ale również na innych, większych obszarach ciała oraz na dłoniach. Co można osiągnąć używając lasera UltraFrax 300?

  • Jędrna skóra. Z biegiem czasu skóra wiotczeje, tracąc elastyczność i  jędrność. Zabiegi UltraFlex 300 dają spektakularne efekty w zakresie napinania skóry.
  • Odmładzanie skóry. Przyspieszenie syntezy kolagenu w głębokich warstwach skóry zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek i linii.
  • Redukcja blizn. Dzięki odparowaniu oraz podgrzaniu komórek i pozostawieniu między nimi obszarów zdrowej tkanki możliwy jest wyraźny efekt zmniejszenia widoczności blizn potrądzikowych, pooperacyjnych i pourazowych oraz rozstępów.

Rewolucyjne cechy Ultra Frax 300

Spektakularne efekty

Terapia za pomocą lasera UltraFrax 300 daje spektakularne efekty odmładzające. Konstrukcja urządzenia, pozwalająca na uszkodzenia termiczne zaledwie minimalnych obszarów skóry skutkuje szybkim i efektywnym gojeniem. Ponadto inicjuje trwający nawet 6 miesięcy proces przebudowy skóry. Możliwość szerokich zmian w zakresie ustawień lasera powoduje, że promieniowanie penetruje do najgłębszych warstw skóry, gdzie wpływa na syntezę kolagenu i innych białek.

Wszechstronność

Laser UltraFrax 300, dzięki zastosowanej technologii, czyli połączeniu końcówek chirurgicznych i skanera, sprawdza się w wielu dziedzinach, takich jak dermatologia, laryngologia, zabiegi frakcyjne, a nawet ginekologia.

Zachęcamy do kontaktu i umówienia wizyty z naszym specjalistą, który dobierze dla Państwa odpowiednią metodę terapii z wykorzystaniem lasera UltraFrax 300.