Nieregularna budowa nosa (krzywy nos) często bywa powodem kompleksów i niezadowolenia z własnego wyglądu.Wielu ludzi jest niezadowolonych z kształtu swojego nosa, co często negatywnie odbija się na postrzeganiu samego siebie i poczuciu akceptacji. Osoby niezadowolone z jego wyglądu często martwią się tym, jak stawać do zdjęcia bądź w stosunku do swojego rozmówcy, aby nie rzucał się tak w oczy.

Nos jest centralną częścią twarzy, przez co bardzo często to właśnie na nim jest skoncentrowana uwaga. Wiele osób próbuje kamuflować wady przy pomocy makijażu, jednak nie zawsze jest to możliwe. Choć garbaty nos przez wielu uznawany jest za objaw silnej osobowości, jego posiadacze nie odnajdują pocieszenia w tego rodzaju porównaniach, marząc jedynie o operacji plastycznej.

Jak pozbyć się kompleksów?

Jednym ze sposobów korekty nosa jest operacja plastyczna. Jest to jednak bardziej inwazyjna metoda. Taki zabieg trwa kilka godzin, a następnie wymaga wielotygodniowej rekonwalescencji, podczas której schodzi obrzęk i opuchlizna.

Istnieje jednak mniej inwazyjny sposób skorygowania niedoskonałości nosa. Oferowany w naszym salonie zabieg korekty nosa przy pomocy kwasu hialuronowego pozwala na szybką zmianę wizerunku bez obawy o nieprzyjemne konsekwencje i powikłania zdrowotne. Wprowadzany pod skórę żel hialuronowy ma strukturę podobną do tkanek miękkich ciała, przez co wygląda bardzo naturalnie.

Efekty zabiegu widoczne są właściwie od razu i można cieszyć się nimi przez cały rok. Dzięki zabiegowi, w kilka minut można uzyskać nowy kształt nosa oraz pozbyć się kompleksów.

Proponowane metody leczenia, zabiegi, konsultacje