W Klinice OT.CO dysponujemy szerokim zapleczem technologicznym i specjalistycznym do przeprowadzania zabiegów z zakresu urologii andrologii. Zazwyczaj po zgłoszeniu się Pacjenta z problemem, kieruje się go na konsultację urologiczną lub andrologiczną w celu zidentyfikowania i omówienia problemu. W dalszej kolejności, po przeprowadzeniu wywiadu i wykonaniu stosownych badań, proponujemy odpowiednie leczenie lub zabiegi.

Komfort i najwyższy poziom dyskrecji

Wszyscy lekarze pracujący w Klinice OT.CO dbają o jak największy komfort Pacjentów podczas wykonywanych zabiegów. Dostępny jest bardzo szeroki wybór znieczuleń, a w razie potrzeby istnieje również możliwość konsultacji z anestezjologiem i zastosowania znieczulenia ogólnego. Dla lepszego samopoczucia wszystkich Pacjentów stosujemy między innymi jednorazowe fartuszki, a każda wizyta odbywa się w atmosferze pełnego zrozumienia oraz intymności. Niezależnie od charakteru problemu, specjaliści OT.CO przeprowadzają wnikliwą diagnostykę oraz badania, tłumaczą Pacjentom skutki, jakie niesie ze sobą dany problem oraz proponują jego rozwiązanie. Podczas wszystkich konsultacji oraz zabiegów zachowywany jest najwyższy poziom dyskrecji.

Klinika OT.CO - Mokotów
ul. Bartycka 24B/U1, 00-716 Warszawa
poniedziałek-piątek
09:00-21:00
sobota
09:00-16:00
Szpital OT.CO - Bielany
ul. Zgrupowania AK Żmija 12, 01-864 Warszawa
poniedziałek-piątek
08:00-20:00
sobota
nieczynne
Twoje piękno, nasza pasja

Zacznij swoją przemianę dziś! Skontaktuj się z nami, aby umówić konsultację. Odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć wymarzony wygląd.

Umów się na konsultację
Osipowicz i Turkowski