dieta jesienna

Piękna i smukła sylwetka to marzenie osób w każdym wieku. Niestety na skutek otyłości, niedowagi, czy też nadwagi utrzymanie poprawnej masy ciała stanowi duży problem. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferty, jaką przygotowała Klinika OT.CO. Specjaliści dobiorą dietę oraz przeanalizują skład ciała pacjenta, dzięki czemu można uzyskać o wiele lepsze efekty niż przy samodzielnej próbie odchudzania. „Diety cud” opisywane na popularnych forach i stronach internetowych, czy też reklamowane tabletki na odchudzanie nie sprawią, że uzyskane efekty będą trwałe, a sama kuracja bezpieczna dla zdrowia. Każdy organizm jest inny i dieta powinna być dopasowana do indywidualnego pacjenta.

Diety odchudzające są przeznaczone zarówno dla Pań, jak i dla Panów. Szczególną rolę odgrywają w przypadku pacjentów, którzy borykają się takimi chorobami, jak np. insulinooporność, niedoczynność tarczycy lub dna moczanowa. Wdrożenie prawidłowej diety przy takich schorzeniach poza efektem w postaci zgubionych kilogramów ma także rolę uzupełnienia terapii i stanowi część kompleksowego leczenia. Warto więc skorzystać z profesjonalnej pomocy dietetyka w naszej Klinice OT.CO. Kiedy należy udać się do lekarza?

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji o zmianie diety, dietetyk przeprowadza wnikliwy wywiad i analizę składu ciała pacjenta. Dzięki temu może wyeliminować lub potwierdzić ewentualne schorzenia i zgodnie z nimi dopasować dietę. To właśnie analiza w przypadku każdego pacjenta odgrywa tak istotną rolę. Dietetyk pomoże także w dopasowaniu diety przed zabiegiem liposukcji oraz modelowania ciała, czy też w przypadku kobiet w ciąży. Warto także udać się do specjalisty, nie tylko wtedy, gdy chce się zrzucić zbędne kilogramy, ale wręcz odwrotnie – przybrać na wadze. Dietetyk dobiera również sposób odżywiania w taki sposób, aby pozyskać cenny tłuszcz do przeszczepu. Konsultacje z dietetykiem sprawią, że bez problemu osiągnie się wymarzoną wagę ciała.

Nasz dietetyk do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i dokładnie analizuje jego wymagania oraz możliwości organizmu. W razie potrzeby zleca także wykonanie badań diagnostycznych i na ich podstawie również dobiera odpowiedni sposób żywienia, który zapewni oczekiwane rezultaty.

Zależy Ci na tym, aby cieszyć się wymarzoną sylwetką, zredukować problemy z otyłością, nadwagą lub niedowagą? Chcesz przygotować się do zabiegu, jakim jest liposukcja lub modelowanie ciała? Wystarczy, że zgłosisz się do Kliniki OT.CO i umówisz wizytę z naszym specjalistą dietetykiem. My zajmiemy się resztą. Zapraszamy do kontaktu!

Klinika OT.CO - Mokotów
ul. Bartycka 24B/U1, 00-716 Warszawa
poniedziałek-piątek
09:00-21:00
sobota
09:00-16:00
Szpital OT.CO - Bielany
ul. Zgrupowania AK Żmija 12, 01-864 Warszawa
poniedziałek-piątek
08:00-20:00
sobota
nieczynne
Twoje piękno, nasza pasja

Zacznij swoją przemianę dziś! Skontaktuj się z nami, aby umówić konsultację. Odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć wymarzony wygląd.

Umów się na konsultację
Osipowicz i Turkowski