Urządzenie Spadeep Alma to unikalny i nowoczesny system renomowanej izraelskiej firmy Alma Lasers wykorzystujący skoncentrowane fale radiowe do modelowania twarzy i ciała. Dzięki najnowszej technologii wytwarza energię, która skutecznie ujędrnia i odmładza skórę w sposób nieinwazyjny. Działanie urządzenia Spadeep jest potwierdzone naukowo, a zabiegi wykonywane za jego pomocą bezpieczne, skuteczne, wygodne i bezbolesne, nawet jeżeli dotyczą miejsc o szczególnej wrażliwości.

Jaka technologia zastosowana została w urządzeniu Spadeep Alma?

Działanie urządzenia Spadeep opiera się na działaniu fal radiowych. Zastosowana została tu technologia Alma Wave o częstotliwości 40,68 MHz, dzięki której możliwe jest jednorodne i głębokie podgrzewanie tkanek i głębokich warstw skóry, co umożliwia uzyskanie równomiernych i długotrwałych rezultatów.

Wskutek działania tego typu mechanizmu indukowane jest ogrzewanie objętościowe w skórze. Dochodzi do pobudzenia komórek i stymulacji zachodzących w nich procesach. Kurczeniu ulegają włókna kolagenowe oraz zainicjowane zostają procesy powstawania nowego kolagenu. W efekcie komórki te stają się grubsze i poprawie ulega ich ułożenie w warstwach skóry właściwej. Technologia Alma Wave to również większa kontrola nad głębokością działania fal radiowych. Dzięki temu uzyskać można maksymalne spersonalizowanie przeprowadzanych zabiegów w stosunku do indywidualnych potrzeb.

Co wyróżnia urządzenie Spadeep?

Spadeep Alma wyróżnia maksymalny poziom bezpieczeństwa i komfortu wykonywanych zabiegów. Sprzęt wyposażony został w udoskonalony system chłodzenia i specjalistyczne aplikatory, które monitorują temperaturę za pomocą wbudowanych termometrów działających na podczerwień. Urządzenie posiada fabrycznie skonfigurowane gotowe plany zabiegowe, dzięki czemu przeprowadzane zabiegi są nieskomplikowane, szybkie i ekonomiczne.

Do urządzenia można jednocześnie podłączyć dwie głowice, co umożliwia skrócenie czasu konfigurowania i wykonywania zabiegu. Sprzęt wykorzystuje najnowocześniejsze systemy energii Unipolar RF oraz Coaxipolar.

Spadeep a możliwość rozbudowy

Podstawowe urządzenie Spadeep posiada możliwości udoskonalenia i poszerzenia oferty zabiegowej dzięki możliwościom rozbudowy o cztery nowoczesne akcesoria.

  • UniLarge to głowica wykorzystująca zaawansowaną technologię fali radiowej, która doskonale sprawdza się podczas zabiegów w obrębie twarzy i ciała. W połączeniu z CoaxiPolar wykazuje skuteczne działanie w leczeniu nadpotliwości.
  • Coaxi Polar to akcesorium korzystające z technologii fali radiowej bipolarnej. Wykazuje działanie termiczne dedykowane twarzy, a w szczególności okolicom oczu i czoła.
  • UniBody to głowica, której działanie opiera się na połączeniu fali radiowej unipolarnej z mechanicznym stymulowaniem tkanek. Wykazuje doskonałe działanie termiczne na tkankę tłuszczową oraz skórę.
  • UniFace (fala radiowa unipolarna) to głowica masująca, która zwiększa efekt terapeutyczny w obrębie twarzy i małych obszarów ciała.
  • MicroplasmaTM/Pixel RF to głowica frakcyjna RF, która umożliwia jednoczesną ablację i koagulację tkanek. Znajduje zastosowanie w przebudowie skóry, m.in. blizn, zmarszczek czy rozstępów.

Połączenie działania różnych głowic z bazowym urządzeniem Spadeep Alma to gwarancja osiągnięcia trwałego i zadowalającego efektu przy zastosowaniu bezpiecznych i sprawdzonych rozwiązań.