Innowacyjność i rozwój technologiczny, doprowadziły do powstania rewolucyjnych zabiegów Geneo, które pozwalają na osiągnięcie znakomitego wyglądu skóry. Korzystając z biologicznych mechanizmów, wpływają na organizm, który w bardzo szybki sposób dotlenia, odmładza oraz rozpromienia skórę.

Czym jest Geneo?

Geneo to oryginalna technologia marki Pollogen, dzięki której w sposób naturalny możemy uzyskać natychmiastowe i długoterminowe efekty, poprawiające wygląd skóry. Przede wszystkim można uzyskać ujędrnioną, wygładzoną i naturalnie wyglądającą skórę, ponieważ Geneo łączy w sobie trzy technologie – Oxygeneo, Tripollar RF i Ultrasound, które mogą być stosowane osobno, jako zabieg pielęgnujący lub razem, aby jednocześnie otrzymać spektakularne efekty.

W trakcie wykonywania zabiegu, gdy wytworzony zostaje dwutlenek węgla, dzięki połączeniu ze sobą głowicy z koktajlem (zawartość kapsułki), miejsce zabiegowe zostaje niedotlenione, na co natychmiast odpowiada organizm, zaczynając dostarczać w ten obszar dużo tlenu. Dzięki temu naczynia krwionośne się rozszerzają, a wartości odżywcze mogą przenikać w głąb skóry.

Efekty widoczne są zaraz po zabiegu, skóra jest gładka, odświeżona oraz napięta, zmarszczki są praktycznie niewidoczne, a dodatkowo głębokie dotlenienie pomaga we wchłanianiu się składników rewitalizujących. Oprócz powyższych możliwości wpływa pozytywnie na nadmierne wydzielanie sebum czy rozszerzone naczynka. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, dostosowany do każdego rodzaju skóry, a dodatkowo nie ma przeciwwskazań do tego, aby stosować go latem.

Wskazania do przeprowadzenia zabiegu Geneo

Geneo oferuje wiele możliwości:

  • oczyszcza pory – struktura skóry poprawia się, a cera nabiera promiennego i gładkiego wyglądu,
  • niweluje oznaki starzenia – zmarszczki stają się praktycznie niewidoczne, skóra jest gładka, rozświetlona i udoskonalona,
  • rozjaśnia skórę – koloryt skóry zostaje wyrównany, wszelkie nierówności kolorystyczne zanikają, a cały zabieg sprawia, że skóra wygląda młodziej,
  • kompleksowo nawilża oraz odżywia skórę tłustą i problemową,
  • odmłodzenia skóry – regeneruje skórę, wygładza niedoskonałości oraz linie zmarszczek; zmniejsza pory, a dodatkowo nawadnia skórę, następuje pełna regeneracja skóry matowej i pozbawionej blasku.

Rewolucyjne cechy Geneo

  1. Ultrasound – wykorzystanie ultradźwięków przyczynia się do poprawy krążenia i podkręcenia metabolizmu skóry, a dodatkowo głowicę sprzętu ITP (Geneo) możemy wykorzystać również do wtłaczania aktywnych składników,
  2. Technologia tripolarnej częstotliwości radiowej (TRIPOLLAR) – dzięki niej zostaje podgrzana powierzchniowa i podskórna warstwa ciała czy twarzy, co przyczynia się do produkcji kolagenu i elastyny,
  3. Oxygeneo – jest to kompleksowa pielęgnacja i regeneracja skóry od wewnątrz, która dzięki wykorzystywanej podczas zabiegu specjalnej kapsułki zawierającej w sobie składniki odżywcze i bazowe żele pozwala na dopasowanie ich do każdego typu skóry.

Zachęcamy do umówienia wizyty z naszym diagnostą, który pomoże wybrać dogodną metodę terapii z wykorzystaniem technologii Geneo.