Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z Urologii w Szpitalu MSWiA w Warszawie. Ukończyłam Wydział lekarski Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Odbyłam staże zagraniczne w Turcji oraz na Tajwanie. Ukończyłam studia podyplomowe z Zarządzania w Ochronie zdrowia w Akademii Polonijnej w Częstochowie. Odbyłam również 2-letni kurs z Estetyki lekarskiej w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti- Aging w Warszawie.

Specjalizację z urologii rozpoczęłam w szpitalu Klinicznym Dietrich Bonhoeffer Klinikum Neubrandenburg  oraz Mediclin Muritz Klinikum w Niemczech. Kontynuuje ją do chwili obecnej w oddziale Urologii I Urologii Onkologicznej Szpitala MSWiA w Warszawie.

Przed rozpoczęciem specjalizacji z urologii przez 2 lata byłam rezydentem anestezjologii w Klinice w Niemczech,

W roku 2020 otrzymałam honorową odznakę za zasługi w ochronie zdrowia przyznaną przez Ministra Zdrowia dr. n. ekon. Adama Niedzielskiego.  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego – PTU (Sekcja Adeptów Urologii- SAU) oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego -EAU

Konsultacji udzielam w języku polskim, angielskim oraz niemieckim. Regularnie uczestniczę w konferencjach urologicznych zarówno w Polsce, jak i za granicą. Nieustannie się doszkalam, biorąc aktywny udział w kursach oraz szkoleniach z zakresu urologii i medycyny estetycznej.