Młodszy asystent w Klinice Dermatologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie. Od wielu lat pasjonuje się medycyną estetyczną i przeciwstarzeniową. Lubi poznawać nowe technologie i nie boi  się wyzwań! Zdecydowanie jest zwolenniczką holistycznego podejścia do każdego pacjenta i indywidualnego doboru terapii. Zajmuje się leczeniem starzenia skóry, łysienia, nadpotliwości, blizn i defektów kosmetologicznych. Podopieczni dr Joanny Pałki doceniają jej pracę za cierpliwość i ogromną empatię.

Ukończone szkoły/ wykształcenie

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie kosmetologii i medycyny estetycznej dla lekarzy. Jest w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie dermatologii. Dobrze jednak wie, że swoje umiejętności trzeba nieustannie poszerzać, dlatego uczestniczy w wielu kursach i szkoleniach.

Certyfikaty/ kursy/ szkolenia

Nowości technologiczne oraz odkrycia w dziedzinie medyny dają jej motywację do tego, aby stale uczestniczyć w wielu certyfikowanych kursach i szkoleniach.

Chętnie poznaje nowe technologie, biorąc udział w licznych konferencjach, kursach i szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej, anti-aging oraz dermatologii.

Kilka słów o mnie

Przyjmuję Pacjentów z chorobami skóry, włosów, paznokci. Leczę takie choroby jak m.in.: