Szkolenia z medycyny estetycznej – źródło cennej wiedzy

Szkolenia z medycyny estetycznej to sposób na poszerzenie swoich umiejętności teoretycznych oraz praktycznych. Podczas kursu każdy uczestnik dowie się, jak dobrać technikę zabiegową do potrzeb Pacjenta, ile preparatu zastosować np. do redukcji zmarszczek i w jakie miejsca go aplikować. Nasze kursy z medycyny estetycznej przeznaczone są zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów, którzy chcą podszkolić swoje umiejętności. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego kursanta i wspieranie go na każdym etapie szkolenia.

Tutaj zyskasz nowe możliwości!

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak bardzo zróżnicowane potrzeby mają Pacjenci? My tak, dlatego oferujemy szkolenia z medycyny estetycznej różnego rodzaju. Zawsze staramy się indywidualnie podchodzić do każdego kursanta, dobierając takie szkolenie, które pomoże mu na doskonalenie z zakresu medycyny estetycznej. Proponujemy m.in. różne metody modelowania ust, szkolenie z modelowania ust, wypełniania ust, technik autorskich w zakresie modelowania ust czy technik łączonych na modelowanie ust. Bez względu na wybór, zapewniamy, że wiedzę przekażą doświadczeni lekarze!

Solidne podstawy…

Zarówno te z zakresu anatomii ust, jak i rodzaju wypełniaczy. Opierając się na swoich doświadczeniach, przygotowaliśmy możliwość poznania zabiegów od podstaw. Dzięki temu każdy kursant może poszerzyć zakres usług swojego gabinetu o innowacyjne techniki lecznicze. Zyskuje też prestiż wśród Pacjentów.

… i nowe możliwości

Podczas kursu nasi wykwalifikowani trenerzy zawsze służą wsparciem oraz dobrą radą. Obserwują technikę pracy kursantów, a gdy zauważą jakieś błędy, od razu nakierują na właściwy „tor”. Podczas szkolenia przekazujemy merytoryczną wiedzę teoretyczną, jaka jest niezbędna do tego, aby zapoznać się z zabiegiem i technika nakłuć. Nauka obejmuje m.in. autorskie metody powiększania, wypełniania i modelowania ust. Uczestnicząc w naszych kursach, zyskuje się więc wiedzę z zakresu higieny pracy, przygotowania do zabiegu, gospodarowania odpadami medycznymi czy kwestii prawnych.
Przyjdź i przekonaj się, że diagnostyka i terapia łysienia w Klinice OT.CO to jest to!

Klinika OT.CO - Mokotów
ul. Bartycka 24B/U1, 00-716 Warszawa
poniedziałek-piątek
09:00-21:00
sobota
09:00-16:00
Szpital OT.CO - Bielany
ul. Zgrupowania AK Żmija 12, 01-864 Warszawa
poniedziałek-piątek
08:00-20:00
sobota
nieczynne
Twoje piękno, nasza pasja

Zacznij swoją przemianę dziś! Skontaktuj się z nami, aby umówić konsultację. Odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć wymarzony wygląd.

Umów się na konsultację
Osipowicz i Turkowski