Autogenny wypelniacz tluszcz

Przeszczep tkanki tłuszczowej, nazywany też lipofilingiem lub lipotransferem to skuteczny zabieg wypełniający zmarszczki, bruzdy nosowo-wargowe, powiekowo-polikowe (dolina łez), usta, zapadnięte policzki, blizny oraz ubytki skórne. Ważną zaletą zabiegu jest wykorzystywanie własnej, czyli autogennej tkanki tłuszczowej pacjenta, pobranej z innych partii ciała, np. z uda lub fałdu brzusznego, dzięki czemu materiał wypełniający nie powoduje alergii i łatwiej się przyswaja. Dodatkowo w tkance tłuszczowej pacjenta znajdują się komórki macierzyste, które stymulują skórę do rewitalizacji. Zabieg wypełniający tkanką tłuszczową najczęściej wykonywany jest na twarzy w celu jej odmłodzenia oraz wymodelowania, a także poprawienia konturu. Może być jednak wykonywany niemalże na całym ciele, aby każda jego partia spełniała oczekiwania właściciela, ot co.

Tutaj wypełnisz swoje niedoskonałości!

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak wiele czynników wpływa na starzenie się skóry i zmniejszanie jej objętości? My tak, dlatego do każdego przypadku podchodzimy bardzo indywidualnie, co pozwala rozpocząć właściwą terapię wypełniającą ubytki skórne. Konsultacja z naszym specjalistą nie jest zwykłą wizytą lekarską, a kompleksowym spojrzeniem na problem naszego pacjenta. Będzie nam miło, jeśli docenisz nasze zaangażowanie i odczujesz, że sprawa wypełnienia i wygładzenia Twojej skóry jest dla nas tak samo ważna, jak dla Ciebie. Bo istotnie tak jest, ot co.

Solidny sprzęt…

Zarówno do oceny stanu skóry, jak i przygotowywania preparatów wypełniających z własnej tkanki tłuszczowej pacjenta. Wychodzimy z założenia, że jakość sprzętu ma duże znacznie dla skuteczności wykonywanych przez nas zabiegów, dlatego nie szczędzimy pieniędzy na inwestowanie w urządzenia nowej generacji. Za pomocą specjalnej wirówki usuwamy z tkanki tłuszczowej zbędne składniki, aby podawać pacjentom za pomocą sterylnych igieł jedynie najcenniejsze, skoncentrowane składniki wypełniające. Objawy starzenia się skóry i jej ubytki nie mają z nami szans, ot co!

… i wiele możliwości leczenia

Wypełnianie zmarszczek, bruzd i kurzych łapek, modelowanie twarzy i ciała, uzupełnianie blizn i ubytków skórnych to tylko część możliwości, jakie daje terapia wypełniająca z wykorzystaniem autogennej tkanki tłuszczowej, a wszystko po to, by czuć się lepiej we własnej skórze. I rzeczywiście tak jest. Przekonaj się, że nawet głębsze zmarszczki i ubytki skórne da się wypełnić za pomocą jednego, nieskomplikowanego zabiegu, dzięki któremu Twój wygląd poprawi Ci samopoczucie.

Przyjdź i przekonaj się, że zabieg wypełniający autogennym tłuszczem w Klinice OT.CO to jest to!