Doświadczony lekarz ogólny, ze specjalizacją z dermatologii i kosmetologii. Irina Gubey jest lekarzem z powołania, która rozwija swoje zainteresowanie, jakim jest medycyna estetyczna. Specjalistka do swoich pacjentów podchodzi w sposób wyrozumiały i empatyczny, z powodzeniem likwidując dolegliwości, z którymi się zgłaszają. Lekarz Irina Gubey w swojej praktyce kieruje się profesjonalnym podejściem do pacjenta, wykorzystując swoje doświadczenie i wiedzę medyczną. Chcąc zapewnić klientom komfort i bezpieczeństwo, nieustannie się rozwija, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kongresach naukowych.

Ukończone szkoły

Doktor Irina Gubey uzyskała specjalizację lekarską na Białoruskim Uniwersytecie Medycznym w Mińsku. Chcąc ugruntować zdobytą wiedzę i zdobyć niezbędne doświadczenie, przez 3 lata pracowała w tamtejszym szpitalu i klinice jako lekarz ogólny. Z zamiłowania do medycyny estetycznej ukończyła studia na Białoruskiej Akademii Kształcenia Podyplomowego, uzyskując wykształcenie dermatologa i kosmetologa. Obecnie specjalistka przyjmuje w klinice medycyny estetycznej OT.CO w warszawie, gdzie do każdego pacjenta podchodzi holistyczny, dobierając zabiegi do indywidualnych potrzeb.

Certyfikaty/kursy/szkolenia

Dermatologia jest szerokim działem medycyny, który zajmuje się szukaniem, leczeniem i profilaktyką w zakresie chorób skóry, włosów i paznokci. Lekarz dermatolog diagnozuje również schorzenia organizmu, które objawiają się na skórze. Natomiast kosmetolog specjalizuje zabiegach nieinwazyjnych, które mają na celu upiększenie ciała. Kosmetolog ma wiedzę medyczną z zakresu anatomii, fizykoterapii, aromaterapii, farmakologii, toksykologii czy chemii kosmetycznej. Doktor Irina Gubey posiada szeroką wiedzę i doświadczenie z zakresu obu specjalizacji. Ponadto nieustannie aktualizuje swoją wiedzę, aby zapewnić swoim pacjentom pomoc medyczną na najwyższym poziomie. Specjalistka ukończyła kursy i szkolenia:

– korekta zmian związanych z wiekiem w medycynie estetycznej,

– zastosowanie toksyny botulinowej,

– modelowanie ust złożonych, wiekowych,

– przewlekłe dermatozy,

– choroby wiekowe.

Kilka słów o mnie

Specjalizuję się w leczeniu chorób skórnych oraz zabiegach pielęgnacyjnych, przywracających skórze promienny wygląd. W swojej praktyce stawiam przede wszystkim na świadomą pielęgnację, dlatego pacjentów z chorobami skóry edukuję w zakresie właściwej dbałości o skórę, dopasowana do indywidualnych potrzeb.

Problemy skórne dla wielu osób są nie tylko problemem kosmetycznym, ale również kompleksem. Lata pracy nauczyły mnie wyrozumiałego podejścia do pacjenta wraz ze szczegółowym objaśnianiem całej procedury medycznej. W swojej praktyce lekarskiej zajmuję się m.in. trądzikiem różowatym, zapaleniem skóry, około ustnym zapaleniem skóry, łuszczycą oraz nadmiernym poceniem.

W gabinecie lekarskim porozumiewam się z pacjentami w języku rosyjskim oraz ukraińskim. W wolnym czasie prowadzę bloga o tematyce medycyny estetycznej, gdzie za pomocą krótkich filmów, w zabawny i pouczający sposób, odpowiadam na nurtujące tematy.