Fibryna i osocze bogatopłytkowe gwarantują naturalne i bezpieczne efekty odmłodzenia skóry, ujędrnienia oraz regeneracji. Po wykonanych zabiegach będziesz cieszyć się redukcją zmarszczek oraz wyraźnie gładszą skórą. Mechanizm działań obejmuje wykorzystanie fibryny oraz osocza bogatopłytkowego, a następnie ich aplikację za pomocą cienkiej igły.

Tutaj zregenerujesz skórę

Czy zdajesz sobie sprawę, jak wiele czynników wpływa na stan twojej skóry, często występujące przebarwienia i postępujące procesy starzenia? My tak, dlatego do każdego pacjenta podchodzimy w indywidualny sposób, dzięki czemu możemy działać kompleksowo na problemy skórne, zmarszczki, zwiotczałą skórę, kurze łapki, plamy starcze, przebarwienia. Przed wykonaniem zabiegów nasz specjalista przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad lekarski, który umożliwi rozpoznanie problemu i wdrożenie odpowiedniego leczenia. Będzie nam bardzo miło, jeśli docenisz nasz profesjonalizm i odczujesz, że Twoje zdrowie i zadowolenie z efektów jest dla nas tak samo ważne, jak dla Ciebie. Bo istotnie tak jest, ot co.

Specjalistyczny sprzęt

Zabiegi wykorzystujące fibrynę i osocze bogatopłytkowe to dla nas przede wszystkim nowoczesny sprzęt, który gwarantuje pożądane rezultaty i bezpieczeństwo pacjentów. Właśnie z tego względu każdy zabieg przeprowadzany jest z wykorzystaniem jednorazowych igieł. Nie szczędzimy także środków i stosujemy nowoczesną wirówkę do krwi, która umożliwia przygotowanie materiału do podskórnej aplikacji oraz usunięcie martwych komórek i nadmiaru płynu. Tak przygotowany materiał może być podawany podskórnie i gwarantuje osiągnięcie pożądanych efektów.

… i skuteczne metody

Zabieg mezoterapii z wykorzystaniem fibryny oraz zabieg wykorzystujący fibrynę i osocze bogatopłytkowe to metody anti-aging, które stosujemy w naszej klinice. Wszystko po to, aby poprawić stan Twojej skóry, zredukować przebarwienia, a także zatrzymać procesy starzenia skóry.

Przyjdź i przekonaj się, że zabiegi z wykorzystaniem fibryny i osocza bogatopłytkowego w Klinice OT.CO to jest to!

Konsultacje i zabiegi

zabieg mezoterapii z wykorzystaniem fibryny

Zabieg mezoterapii z wykorzystaniem fibryny

zabieg wykorzystujacy fibryne oraz osocze bogatoplytkowe

Zabieg wykorzystujący fibrynę
oraz osocze bogatopłytkowe