Mężczyźni i zabiegi chirurgiczne? Jak najbardziej!

Dążenie do upragnionego wyglądu przy pomocy zabiegów chirurgii plastycznej nie jest już tylko rzeczą zarezerwowaną dla pań. Mężczyźni również chętnie korzystają z rozwiązań, jakie oferuje współczesna chirurgia plastyczna aby osiągnąć cel, na którym im zależy. Niekiedy wprowadzenie do swojego trybu życia intensywnych treningów albo wielogodzinne ćwiczenia na siłowni nie dają pożądanego efektu. Wówczas zaczynamy sięgać po białkowe odżywki dla sportowców lub zmieniać dietę według – najczęściej – internetowych zaleceń różnych „znawców” tematu. A gdyby tak skorzystać z profesjonalnych zabiegów chirurgicznych, które będą stanowiły dopełnienie naszych wysiłków sportowych? Jeśli dołączymy do tego dietę ułożoną przez specjalistę – osiągniemy najlepsze efekty.  Przekonaj się, że warto, ot co!

Pokaż klatę!

Marzy Ci się atletyczna sylwetka i dobrze zbudowana „klata”? To z myślą o Tobie do naszej oferty wprowadziliśmy zabieg modelowania brzucha, który cieszy się dużym zainteresowaniem. Uwypuklenie mięśni brzusznych (six pack) uczyni Twoją sylwetkę bardziej wysportowaną i pozwoli Ci cieszyć się lepszym wyglądem!

Ale to nie wszystko – chirurgia plastyczna mężczyzn pozwala również na pozbycie się przerośniętych gruczołów piersiowych. Ginekomastia to problem, na który cierpi stosunkowo wielu mężczyzn. W Klinice mamy dwa zabiegi niwelujące ten problem: chirurgiczne wycięcie gruczołu piersiowego lub liposukcję metodą Vaser Lipo. Pozwól nam sobie pomóc, ot co!

Zadbamy także o pozostałe partie Twojego ciała…

Skoro naprawdę marzy Ci się ładnie wyrzeźbiona sylwetka to może, oprócz modelowania klatki piersiowej zdecydujesz się na, wymodelowanie pośladków, pleców, okolic wzgórka łonowego, okolic ud czy też na pozbycie się przerośniętego podbródka? Z przyjemnością zajmiemy się również Twoim brzuchem, twarzą i wszelkimi innymi częściami ciała, z których nie jesteś do końca zadowolony. W ofercie mamy także zabieg powiększania penisa własnym tłuszczem, dzięki któremu nie tylko poprawisz swój wygląd, ale również wzmocnisz doznania seksualne – i to nie tylko swoje. Zaufaj nam – pomożemy Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę, ot co!

Decydując się na zabieg w naszej klinice nie musisz się o nic martwić. Gwarantujemy Ci komfortową atmosferę, pełną dyskrecję i usługi medyczne na najwyższym poziomie. Do każdego przypadku podchodzimy bardzo indywidualnie. Podczas konsultacji przeprowadzamy szczegółowy wywiad, aby zaproponowany zabieg był dla Ciebie bezpieczny pod względem zdrowotnym. Dokładnie określamy też  możliwy efekt wybranego zabiegu, musimy mieć pewność, że będzie on zgodny z Twoimi oczekiwaniami, Bo zadowolenie pacjenta to dla nas podstawa, ot co!

Przyjdź i przekonaj się, że zabiegi chirurgiczne dla mężczyzn w Klinice OT.CO to jest to!