Pasjonatka dermatologii i medycyny estetycznej. Na co dzień pracuje na Oddziale Dermatologicznym UCK WUM w Warszawie. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w ośrodkach zagranicznych – w tym w szpitalach w Hiszpanii, Gruzji oraz Indonezji. Zajmuje się diagnostyką, a także leczeniem chorób skóry, paznokci i włosów. Oprócz tego wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Specjalizuje się w zmianach naczyniowych, dermatoskopii, laseroterapii oraz leczeniu wypadania włosów, blizn i przebarwień.

Ukończone szkoły/ wykształcenie

Jest absolwentką studiów medycznych na II Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz studiów podyplomowych z estetyki lekarskiej w Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Ukończyła liczne kursy z medycyny estetycznej.

Certyfikaty/ kursy/ szkolenia

Pomoc Pacjentom jest pasją dr Urszuli Małachowskiej, dlatego też jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii. Dzięki temu jest na bieżąco z nowymi lekami, które są wprowadzane na rynek. Taka wiedza pozwala dobrać odpowiedni rodzaj leczenia dla osób przekraczających próg Jej gabinetu.

W pracy lekarza bardzo ważne jest ciągłe kształcenie się oraz rozwój osobisty dlatego aktywnie bierze udział w licznych kursach oraz szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii. Dzięki temu może nie tylko zdobywać nowe doświadczenie, ale także stale udoskonalać swoje dotychczasowe umiejętności. Odbyła wiele szkoleń z zakresu medycyny estetycznej (techniki zabiegowe z użyciem wypełniaczy tkankowych i biostymulatorów, laseroterapii), trichoskopii oraz dermatoskopii.

Kilka słów o mnie

Jestem lekarzem z powołania, dlatego dobro oraz bezpieczeństwo swoich Pacjentów stawiam zawsze na pierwszym miejscu. Do każdego Pacjenta podchodzę w sposób indywidualny. Dokładnie słucham każdego problemu, z którym do mnie przychodzi i staram się wprowadzić jak najlepszy sposób leczenia lub dobrać jak najlepiej spersonalizowany zabieg. Podczas wizyty w moim gabinecie panuje miła i przyjazna atmosfera.

W wolnym czasie uwielbiam podróżować poza utartymi szlakami, interesuję się sztuką nowoczesną, szczególnie malarstwem.