Kłopotliwe blizny - konsultacje i zabiegi

Kłopotliwe blizny

Blizny powstają w wyniku gojenia się ran, kiedy uszkodzona tkanka skórna zostaje zastąpiona tkanką włóknistą. Charakteryzuje się ona brakiem melanocytów, czyli komórek produkujących barwnik skóry – melaninę, przez co stara blizna często jest jaśniejsza od otaczającej ją zdrowej skóry. Co więcej, zbliznowaciałe tkanki pozbawione są gruczołów łojowych i potowych, a także owłosienia. Świeżo powstała blizna jest cieńsza od zdrowej skóry oraz posiada dobre unaczynienie, przez co przyjmuje zabarwienie od różowego po czerwony, co znacznie wpływa na jej widoczność oraz związany z nią dyskomfort. Jest to również etap, kiedy łatwiej zmniejszyć widoczność blizny. Nie warto więc czekać z terapią, aby pozbyć się tego nieestetycznego problemu, ot co.

Tutaj pozbędziesz się nieestetycznej blizny!

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak wiele urazów lub problemów skórnych może powodować pamiątkę na ciele w postaci blizny? My tak, dlatego do każdego przypadku podchodzimy bardzo indywidualnie, co pozwala rozpocząć właściwą terapię zmniejszającą widoczność blizny. Konsultacja z naszym specjalistą to nie tylko zwykła wizyta lekarska, ale kompleksowe spojrzenie na problem blizn na ciele. Będzie nam miło, jeśli docenisz nasz profesjonalizm i odczujesz, że sprawa zmniejszenia widoczności blizn na Twoim ciele jest dla nas tak samo ważna, jak dla Ciebie. Bo rzeczywiście w 100% tak jest, ot co.

Solidny sprzęt…

Zarówno do oceny stadium blizny, jak i usunięcia jej techniką laserową, zastrzykami z fibryny i osocza bogatopłytkowego, przeszczepieniem tkanki tłuszczowej, peelingami chemicznymi lub mikrodermabrazją. Wychodzimy z założenia, że jakość sprzętu i stosowanych preparatów ma duże znacznie dla skuteczności wykonywanych przez nas zabiegów, dlatego nie oszczędzamy na najnowocześniejszym sprzęcie oraz specjalistycznych preparatach z atestami bezpieczeństwa. Za pomocą naszych metod możemy zmniejszyć widoczność blizny, a niekiedy całkowicie ją zlikwidować. Nie czekaj więc z terapią, ot co!

… i skuteczne leczenie blizn

Zmniejszenie widoczności blizn pourazowych, pooperacyjnych, potrądzikowych lub po pogryzieniu przez zwierzę to tylko część możliwości, jakie dają zabiegi redukujące widoczność blizn. Wszystko to po to, by nie krępować się swoją nieestetyczną zmianą skórną. I rzeczywiście to możliwe. Przekonaj się, że nawet starsze blizny można zlikwidować za pomocą serii zaawansowanych zabiegów, dzięki którym Twój wygląd znacznie odmieni się na plus.

Przyjdź i przekonaj się, że zabiegi na blizny w Klinice OT.CO to jest to!