Powiększanie ust to jeden z najbardziej popularnych zabiegów medycyny estetycznej. Taki stan rzeczy wcale nie dziwi. Usta są nie tylko niezwykle zmysłowym elementem twarzy, który dodaje jej bezdyskusyjnego seksapilu. Równocześnie usta są również taką częścią twarzy, która jest niezwykle podatna na negatywne skutki starzenia się skóry. To właśnie jest jeden z głównych powodów, dla których warto rozważyć ten pomocny zabieg medycyny estetycznej, jakim bez żadnego cienia wątpliwości jest powiększanie ust. Mamy nadzieję, że nasz poradnik przed zabiegiem rozwieje wszelkie wątpliwości związane ze wspomnianą procedurą medyczną.

Powiększanie ust — rodzaje kwasów hialuronowych

Najpopularniejszym wypełniaczem stosowanym podczas zabiegu wypełniania ust jest kwas hialuronowy. Oczywiście warto przy tej okazji dodać, że wypełnianie ust kwasem hialuronowym nie pozostawia blizn po zabiegu, co jest niezaprzeczalną zaletą w porównaniu na przykład z chirurgicznymi metodami modelowania ust.

Bez względu na to, jaki kwas hialuronowy został użyty do zabiegu, modelowanie ust za pomocą tej metody pozwala na uzyskanie długotrwałego efektu przy relatywnie niskim ryzyku powstania skutków ubocznych, takich jak na przykład delikatne posiniaczenie. Na rynku istnieje wiele preparatów, których wspólnym mianownikiem jest dominująca zawartość kwasu hialuronowego. Należą do nich między innymi Stylage, Prevelle i Neauvia. W zależności od użytego preparatu finalne rezultaty mogą się delikatnie różnić. Oczywiście każdy przypadek należy traktować indywidualnie. Z tego właśnie powodu warto przed zabiegiem zdecydować się na merytoryczną konsultację z profesjonalnym, doświadczonym i pełnym empatii lekarzem medycyny estetycznej.

Korzyści płynące z zabiegu powiększania ust u specjalisty z zakresu medycyny estetycznej

Istnieje wiele powodów, dla których warto zdecydować się na powiększanie ust właśnie u lekarza wyspecjalizowanego w medycynie estetycznej. Przede wszystkim jest to specjalista, który dzięki swojemu medycznemu wykształceniu i doświadczeniu w branży beauty zadecyduje o optymalnej ilości kwasu hialuronowego tak, aby zapewnić jak najlepszy efekt modelowania ust. Dzięki takiemu rozwiązaniu wargi pozostają wymodelowane i nawilżone, a Pacjentce nie zagraża migracja kwasu hialuronowego do innych obszarów twarzy.

Na marginesie warto wspomnieć, że przed zabiegiem powiększania ust można obejrzeć efekty pracy konkretnego lekarza medycyny estetycznej i na tej podstawie ocenić jego poczucie estetyki i zadecydować o wyborze specjalisty.

Abstrahując od tego, rzetelny ekspert w obszarze medycyny estetycznej zadba również o to, aby kształt powiększonych ust starannie dopasować do kształtu całej twarzy. Dzięki widocznemu i jednocześnie naturalnemu, niewymuszonemu efektowi, Klientka będzie mogła z zachwytem i radością spoglądać w lustro.
Symetryczne i pełne wargi w kształcie serduszka, które są marzeniem niejednej kobiety — tak w skrócie można opisać efekty zabiegu powiększania ust pod okiem doświadczonego specjalisty.

#Małe usta #Niedoskonałości twarzy