anti agingAnty-aging to obszar medycyny estetycznej, którego głównym celem jest powstrzymywanie procesów starzenia się organizmu oraz związanych z nim efektów. Najczęściej zabiegi wykonuje się na skórze twarzy i dekoltu, a ich zadaniem jest wygładzenie skóry za pomocą substancji bioaktywnych, które stymulują komórki skóry do produkcji nowych włókien kolagenowych. Wykorzystywane preparaty zawierające fibrynę i osocze bogatopłytkowe z własnej krwi pacjenta nie wywołują alergii, a dodatkowo posiadają cenne komórki macierzyste i czynniki wzrostu, które stymulują dodatkowo skórę do rewitalizacji. Dzięki działaniu anty-aging możliwe jest wygładzenie kurzych łapek i zmarszczek na twarzy i dekolcie, a także poprawa wyglądu opadających powiek, a to dopiero początek możliwości zabiegu, który wizualnie odejmuje kilka lat, ot co.

Tutaj cofniesz oznaki upływającego czasu!

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak wiele czynników wpływa na starzenie się skóry? My tak, dlatego do każdego przypadku podchodzimy bardzo indywidualnie, co pozwala rozpocząć właściwą terapię. Konsultacja z naszym specjalistą nie jest zwykłą wizytą lekarską, a kompleksowym spojrzeniem na problem starzenia się skóry. Będzie nam miło, jeśli docenisz nasz profesjonalizm i odczujesz, że sprawa odmłodzenia Twojej skóry i cofnięcia oznak upływającego czasu jest dla nas tak samo ważna, jak dla Ciebie. Bo rzeczywiście w 100% tak jest, ot co.

Solidny sprzęt…

Zarówno do oceny stanu skóry, jak i przygotowywania preparatów z własnej krwi pacjenta. Wychodzimy z założenia, że jakość sprzętu ma duże znacznie dla skuteczności wykonywanych przez nas zabiegów, dlatego nie szczędzimy pieniędzy na inwestowanie w urządzenia nowej generacji. Za pomocą specjalnej wirówki usuwamy z krwi zbędne składniki, aby podawać pacjentom za pomocą sterylnych igieł jedynie najcenniejsze, skoncentrowane składniki odżywcze. Objawy starzenia się skóry nie mają z nami szans, ot co!

… i skuteczne metody leczenia

Usuwanie zmarszczek, bruzd i kurzych łapek, stymulacja komórek skóry do tworzenia nowych włókien kolagenowych oraz ujędrnianie skóry to tylko część możliwości, jakie daje terapia anty-aging z wykorzystaniem fibryny i osocza bogatopłytkowego, a wszystko po to, by czuć się młodziej we własnej skórze. I rzeczywiście tak się dzieje. Przekonaj się, że nawet głębsze zmarszczki da się wypłycić za pomocą jednego, nieskomplikowanego zabiegu, dzięki któremu Twój wygląd znacznie odmieni się na plus.

Przyjdź i przekonaj się, że zabiegi anty-aging w Klinice OT.CO to jest to!

Kategorie zabiegów

Konsultacje i zabiegi

redermalizacja kwasem bursztynowym zabieg

Zabieg redermalizacji