Specjalistka w zakresie medycyny estetycznej. W protokole medycznym stawia przede wszystkim na komfort pacjenta oraz bezpieczeństwo. W centrum jej zainteresowań znajduje się medycyna estetyczna, a szczególnie wpływ zmian hormonalnych na stan skóry. W holistyczny sposób podchodzi do problemów pacjenta, starannie dobierając rozwiązania indywidualnie dla każdego klienta. Regularnie się doszkala, uczestnicząc w kursach i szkoleniach.

Ukończone szkoły

Specjalistka ukończyła Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kontynuując kształcenie, jest w trakcie specjalizacji z endokrynologii w Wojskowym Instytucie Medycznym – Państwowym Instytucie Badawczym w Warszawie. Nieustannie się szkoli, podnosząc kwalifikacje na licznych kursach i szkoleniach branżowych. Obecnie pracuje w klinice medycyny estetycznej OT.CO w Warszawie, gdzie wsłuchuje się w potrzeby pacjenta, dobierając indywidualnie odpowiedni zabieg.

Certyfikaty/kursy/szkolenia

Endokrynologia jest działem medycyny, która zajmuje się problemami związanymi z funkcjonowaniem narządów odpowiedzialnych za wytwarzanie hormonów.  Lekarz leczy nie tylko zaburzenia wydzielania hormonów, ale również skutki tych problemów, jak trądzik, łysienie, czy nadmierne owłosienie ciała.

Pani Doktor dzięki wiedzy z zakresu endokrynologii, jak i posiadanego wykształcenia, z powodzeniem łączy oba te kierunki, obserwując zmiany hormonalne u swoich pacjentów oraz ich skutki na skórze.

Szeroki zakres specjalizacji sprawia, że praktyk nieustannie poszerza swoje umiejętności praktyczne i teoretyczne, uczestnicząc w kursach i sympozjach naukowych z zakresu endokrynologii, laseroterapii, dermatologii estetycznej oraz medycyny anty – aging. Ponadto jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty – Aging, a także European Network for the Study of Adrenal Tumors.

Kilka słów o mnie

Zmiany hormonalne mają ogromny wpływ na stan skóry. Zbyt wysoki lub niski poziom hormonów sprawia, że powstają wypryski, krosty oraz stany zapalne.

Podczas praktyki lekarskiej w klinice medycyny estetycznej OT.CO w Warszawie  szczególną uwagę zwracam na przebieg zmian hormonalnych u swoich pacjentów, wychwytując ich wpływ na stan skóry. Praca w klinice medycyny estetycznej pozwala mi połączyć specjalizację z endokrynologii z pasją do medycyny pięknego, zdrowego wyglądu.

W swojej praktyce wykonuję przede wszystkim zabiegi z użyciem toksyny botulinowej oraz preparatów biostymulujących, a także skupiam się na profilaktyce przeciwstarzeniowej, wykorzystując fibrynę i osocze. Poza pracą czas wolny spędzam, czytając książki, a w szczególności literaturę piękną. Od dziecka ćwiczę również taniec klasyczny oraz ukończyłam Szkołę Muzyczną w klasie fortepianu. Gra na instrumencie to dla mnie najlepszy mentalny odpoczynek.

Publikacje

Dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem będąc współautorem publikacji „Ketogenic diet in epilepsy” w czasopiśmie Euromeds.