Wykwalifikowana specjalistka z dziedziny kosmetologii oraz podologii. Posiada 12-letnie doświadczenie w pracy kosmetologa, co czyni ją niezwykle kompetentną. W zakresie jej naukowych zainteresowań znajduje się podologia, którą praktykuje od 5 lat. Stawia przede wszystkim na indywidualne podejście do pacjenta, dobierając plan zabiegowy do indywidualnych dolegliwości badanego. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kongresach naukowych, aby zapewnić pacjentom najlepszą pomoc oraz efekty.

Ukończone szkoły

Karolina Fijołek uzyskała tytuł licencjata, kończąc Wyższą Szkołę Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Chcąc rozwijać swoje umiejętności teoretyczne i praktycznie, uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach branżowych. Specjalistka podchodzi do leczenia w sposób holistyczny, traktując organizm pacjenta jako spójną całość. Kosmetolog Karolina Fijołek świadczy swoje usługi w klinice medycyny estetycznej OT.CO w Warszawie, podchodząc do pacjentów w sposób empatyczny, zapewniając najlepsze efekty z zabiegów.

Certyfikaty/kursy/szkolenia

Kosmetologia jest działem medycyny, która zajmuje się upiększaniem i zwiększaniem atrakcyjności fizycznej, za pomocą nieinwazyjnych zabiegów. Kosmetolog Karolina Fijołek posiada szeroką wiedzę z zakresu dermatologii, anatomii, farmakologii, fizykoterapii, alergologii, dietetyki, toksykologii, masażu czy właściwości roślin leczniczych.

Natomiast jako podolog jest specjalistką zajmującą się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń w obrębie stóp. Posiada wiedzę z zakresu nauk medycznych – dermatologii, reumatologii oraz diabetologii.

Specjalistka Karolina Fijołek dysponuje interdyscyplinarnymi umiejętnościami z obu dziedzin. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę i doświadczenie z kosmetologii oraz podologii, aby zapewnić pacjentom pomoc na najwyższym poziomie. Uzyskała certyfikaty z zawodowego kursu masażu oraz zawodowego kursu podologicznego.

Kilka słów o mnie

Jako doświadczona specjalistka poprzez dobranie spersonalizowanego planu zabiegowego, pomagam pacjentom w pozbyciu się dolegliwości w obrębie stóp oraz poprawieniu wyglądu zewnętrznego. Ponadto poszerzając swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach, pragnę zapewnić pacjentom kompleksową pomoc.

Komfort i zadowolenie pacjenta jest dla mnie niezwykle istotne, dlatego szczegółowo objaśniam planowaną procedurę medyczną, aby ograniczyć niepotrzebny stres.