Jest dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wykłada na Uczelni Łazarskiego w Warszawie, gdzie uczy farmakologii studentów medycyny. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w ośrodkach zagranicznych – w tym w szpitalach w Danii i we Włoszech. Została uhonorowana stypendium Ministra Zdrowia za przeprowadzone badania.

Ukończone szkoły/ wykształcenie

Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny z wyróżnieniem za wybitne osiągnięcia naukowe, uzyskując tytuł lekarza. Jest również absolwentką studiów podyplomowych na kierunku Medycyna Estetyczna z oceną bardzo dobrą oraz słuchaczką studiów podyplomowych na kierunku Metodologia Badań Klinicznych.

Certyfikaty/ kursy/ szkolenia

Jest aktywnym członkiem Międzynarodowego Towarzystwa Trichoskopowego, Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Ageing.

Stale podnosi swoje umiejętności uczestnicząc w wielu szkoleniach i kongresach. Odbyła kilkanaście szkoleń z zakresu medycyny estetycznej (laseroterapia, techniki zabiegowe z użyciem wypełniaczy tkankowych i biostymulatorów), trichoskopii oraz dermatoskopii.

Kilka słów o mnie

Jestem wielką miłośniczką pizzy, dobrego wina oraz sportów wodnych. Moją pasją jest edukacja pacjentów — tworzę treści na profilu instagramowym @dr_menopauza.

W swojej pracy zawsze kieruję się holistycznym podejściem do Pacjenta oraz nurtem „positive ageing”. Dążę do jak najbardziej naturalnych efektów oraz najlepszej poprawy jakości skóry, która powinna zaprocentować na wiele lat. Interesuje mnie czas przejścia menopauzalnego oraz wpływ estrogenów na skórę i włosy.

Publikacje

Jest współautorką licznych publikacji z zakresu farmakogenomiki (farmakologii personalizowanej) oraz nowoczesnych biomarkerów odpowiedzi na leki opublikowanych w uznanych zagranicznych czasopismach medycznych. Jest także autorką doniesień zjazdowych z zakresu dermatologii i farmakologii.