Peelingi gwarantują ujędrnienie skóry, pozbycie się zmarszczek, redukcję przebarwień oraz przywrócenie cerze utraconego blasku. Po wykonanych zabiegach będziesz cieszyć się wyraźnie zdrowszą i bardziej promienną skórą twarzy. Dzięki zabiegom regeneracyjnym przywrócisz także skórze jej naturalny koloryt. Mechanizm działań obejmuje działania peelingujące poprzez nałożenie kwasów na skórę. Zastosowanie specjalnych preparatów sprawi, że skóra stanie się nawilżona, odżywiona i miła w dotyku, a także zapoczątkuje procesy regeneracyjne skóry, które przyczynią się do redukcji zmarszczek.

Tutaj przywrócisz cerze blask

Czy zdajesz sobie sprawę, jak wiele czynników wpływa na stan twojej cery, występujące przebarwienia i postępujące procesy starzenia? My tak, dlatego do każdego pacjenta podchodzimy w indywidualny sposób, dzięki czemu możemy działać kompleksowo na problemy skórne. Przed nałożeniem peelingu zostanie przeprowadzony wywiad lekarski, podczas którego zostanie dopasowana substancja aktywna do indywidualnego rodzaju skóry oraz jej fototypu. Będzie nam bardzo miło, jeśli docenisz nasz profesjonalizm i odczujesz, że Twoje zdrowie i zadowolenie z efektów jest dla nas tak samo ważne, jak dla Ciebie. Bo istotnie tak jest, ot co.

Profesjonalne preparaty

Regeneracja skóry i anti-aging to dla nas przede wszystkim profesjonalne preparaty peelingujące. Gwarantują one pożądane rezultaty i bezpieczeństwo pacjentów. Właśnie z tego względu każdy zabieg przeprowadzany jest na podstawie specjalistycznych preparatów chemicznych, które posiadają w swoim składzie kwas traneksamowy, kwas migdałowy, a także inne czynne substancje aktywne, które pozwolą na dogłębne oczyszczenie skóry, przywrócenie jej naturalnego blasku oraz zatrzymanie procesów starzenia.

… i skuteczne metody regeneracyjne

Peeling chemiczny kwasem migdałowym, peeling TRANEX na przebarwienia skóry, peeling Retises CT na przebarwienia skóry, peeling chemiczny na starzenie się skóry oraz peeling chemiczny na zmarszczki to metody regeneracji i anti-aging, które stosujemy w naszej klinice. Wszystko po to, aby poprawić stan Twojej cery, zredukować przebarwienia, a także zatrzymać procesy starzenia skóry.

Przyjdź i przekonaj się, że regeneracja skóry i anti-aging w Klinice OT.CO to jest to!