fbpx

Szanowni Pacjenci!

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, dbając o komfort i bezpieczeństwo Państwa oraz innych Pacjentów i pracowników OT.CO Clinic, wprowadziliśmy dodatkowe procedury mające zminimalizować ryzyko zarażenia się COVID19: każdy Pacjent przed wizytą lekarską ma mierzoną temperaturę ciała, przechodzi proces dezynfekcji rąk i obuwia, zakłada maseczkę oraz rękawiczki ochronne, wypełnia ankietę informacyjną na temat COVID19.

Cały personel Kliniki OT.CO nosi rękawiczki oraz maseczki/przyłbice ochronne. Na bieżąco dezynfekowane są przedmioty mające styczność z Pacjentem: długopisy, terminale płatnicze, klamki itp. Pacjenci umawiani są rzadziej, tak aby w poczekalni zminimalizować liczbę osób oraz dodatkowo wprowadziliśmy konsultacje online, dzięki którym Pacjenci mogą odbyć wizytę lekarską nie wychodząc z domu.

Zespół OT.CO Clinic

Klinika OT.CO

Klinika OT.CO

„Nasza klinika medycyny estetycznej tworzona jest przez zespół lekarzy, którzy z czystym sumieniem pomiędzy słowami „praca” i „pasja” mogą postawić znak równości. Robimy to, co od zawsze było naszym zamiłowaniem i kochamy to, co robimy. Nie pomagamy Pacjentom zmieniać wyglądu – pomagamy im odmienić swoje życie na lepsze. To zdecydowanie ważniejsza idea. Oni cieszą się lepszym wizerunkiem, a my cieszymy się ich szczęściem – ciężko ocenić, czyja radość jest większa.”