Tomasz Włodarczyk zajmuje się ginekologią oraz medycyną estetyczną, a w szczególności ginekologią estetyczną. Znany jest ze swojej wnikliwości w obszarze diagnostycznym i delikatności. Z ogromną cierpliwością i zrozumieniem tłumaczy wszystko, co chciałyby wiedzieć jego Pacjentki, a podczas wizyt dba o to, aby każdy czuł się komfortowo.

Pomoże w rozwiązaniu wszystkich podstawowych, jak również o wiele bardziej skomplikowanych problemów zdrowotnych – przeprowadzi szeroko zakrojoną diagnostykę, a następnie zaproponuje adekwatne do problemu rozwiązanie lub leczenie. Najczęściej konsultowane z nim problemy dotyczą nadżerek, endrometriozy, zespołu policystycznych jajników czy zaburzeń miesiączkowania i chorób ginekologicznych.

Tomasz Włodarczyk specjalizuje się także w rozwiązywaniu problemów takich jak asymetria lub przerost warg sromowych i innych kwestii powiązanych z estetyką. Pomoże także w trudnościach związanych z nietrzymaniem moczu lub brakiem satysfakcji z życia seksualnego. Zaproponować może nie tylko przeprowadzenie stosownych interwencji i zabiegów, ale również współpracę z fizjoterapeutą.