Lekarz Tomasz Włodarczyk zajmuje się ginekologią i medycyną estetyczną – w szczególności ginekologią estetyczną. Pacjenci postrzegają go jako delikatnego, empatycznego, wnikliwego specjalistę w obszarze diagnostyki. Wyróżnia go cierpliwość i rzetelne tłumaczenie pacjentkom tego, co chciałyby wiedzieć. W trakcie wizyt doktor dba o to, aby każda z nich czuła się komfortowo.

Lek. Tomasz Włodarczyk pomaga rozwiązywać zarówno te podstawowe, jak i bardziej skomplikowane kłopoty ze zdrowiem. Przeprowadza dokładną diagnostykę, a następnie dobiera adekwatnie do problemu sposób leczenia. Najczęściej konsultuje z zakresu nawracających infekcji, antykoncepcji, zespołu policystycznych jajników, zaburzeń miesiączkowania oraz szeroko pojętych chorób ginekologicznych.

Jego specjalnością jest również rozwiązywanie takich problemów jak asymetria, przerost warg sromowych większych i mniejszych i innych kwestii związanych z estetyką narządów płciowych. Swoim pacjentkom pomaga także, poradzić sobie z brakiem satysfakcji z życia seksualnego, wczesnych problemów z nietrzymaniem moczu. Nie tylko proponuje wykonanie odpowiedniej interwencji i zabiegów, ale też współpracę z urologiem, chirurgiem plastycznym, dermatologiem oraz fizjoterapeutą w celu uzyskania maksymalnego efektu leczenia.

Ukończone szkoły/ wykształcenie

Lek. Tomasz Włodarczyk ukończył Uniwersytet Medyczny w Łodzi na wydziale wojskowo-lekarskim.

Cały czas jednak poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w licznych szkoleniach, kongresach oraz kursach specjalistycznych – zarówno w kraju, jak i za granicą.

Certyfikaty/ kursy/ szkolenia

Lek. Tomasz Włodarczyk jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, a także Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej.

Kilka słów o mnie

Prywatnie jestem pasjonatem sportu, dalekich podróży i książek. Konsultacje przeprowadzam w języku polskim oraz angielskim.

W pracy łączę empatię i opiekuńczość z precyzją oraz opanowaniem. Dzięki zamiłowaniu do zabiegów na styku ginekologii i medycyny estetycznej mogę zaproponować pacjentkom rozszerzony zakres leczenia. Jako specjalista z zakresu medycyny estetycznej korzystam ze swojego doświadczenia ginekologicznego.

Dzięki rozumieniu roli hormonów i uwarunkowań anatomicznych mogę zidentyfikować oraz szybko rozwiązać kłopoty, z którymi kobiety mierzą się często latami lub maskują je nietrafionymi zabiegami.