Lekarz Piotr Jędrzejak może poszczycić się obszerną wiedzą i doświadczeniem z zakresu ginekologii. Na co dzień wykonuje swoją pracę w I Katedrze oraz Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Współpracuje też z prywatnymi klinikami ginekologicznymi i medycyny estetycznej w Warszawie. Od lat zajmuje się prowadzeniem ciąż fizjologicznych i powikłanych. Oferuje również profilaktykę i leczenie wielu schorzeń ginekologicznych, m.in. bolesnych miesiączek, profilaktykę raka szyjki macicy, raka piersi, raka trzonu macicy i raka endometrium. Pacjentki postrzegają lek. Piotra Jędrzejaka jako osobę o wysokim poziomie empatii oraz wiedzy. Doktor przekazuje podopiecznym w sposób rzetelny i przejrzysty najważniejsze informacje dotyczące leczenia.

Ukończone szkoły

Lek. Piotr Jędrzejak ukończył studia na kierunku biotechnologia na Uniwersytecie Warszawskim oraz kierunek lekarski na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Ukończył także studia z medycyny estetycznej. Obecnie rozpoczyna specjalizację z ginekologii onkologicznej. Jego pasją są również zabiegi w zakresie położnictwa i ginekologii.

Nie ustaje jednak na zdobytym doświadczeniu i wiedzy – nieustannie poszerza swoje kwalifikacje, chociażby aktualnie studiując podyplomowo na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku Medycyna Estetyczna. Odbywał staż w Klinice Położniczo-Ginekologicznej w Sant’Anna Ospedale w Turynie we Włoszech.

Certyfikaty/kursy/szkolenia

Lek. Piotr Jędrzejak doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w wielu szkoleniach i stażach. Jest uczestnikiem międzynarodowego projektu ENTOG (European Network of Trainees in Obstetrics and Gynecology). Dodatkowo należy też do Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Zdobywał wiedzę na wielu kursach, m.in.:

  • USG piersi,
  • kolposkopii,
  • położnictwa,
  • ginekologii
  • zastosowania toksyny botulinowej,
  • zastosowania kwasu hialuronowego,
  • stosowania stymulatorów tkankowych,
  • wykorzystywania nici,
  • wdrażania laserów,
  • lipolizy iniekcyjnej.

Kilka słów o mnie

Prywatnie pasjonuję się fantastyką i podróżami, a dalekie kraje i odległe kultury bardzo mnie fascynują. Jestem miłośnikiem psów,  kotów oraz powieści kryminalnych. Chodzę po górach, uczę się jazdy na nartach. W wolnej chwili piekę ciasta. Porozumiewam się w języku polskim, angielski, rosyjskim i włoskim.

Specjalizuję się w prowadzeniu ciąż fizjologicznych i tych obarczonych ryzykiem powikłań. Leczę zapalenia narządu rodnego u kobiet, zaburzenia endokrynologiczne, zajmuję się antykoncepcją hormonalną – w tym także wkładkami wewnątrzmacicznymi, terapią hormonalną, leczeniem niedoczynności tarczycy itd.

Pomagam także pacjentom z zakresu medycyny estetycznej, gdzie leczę zmarszczki górnego, środkowego i dolnego piętra twarzy. Wykonuję wypełnienia ust oraz plastykę. Zajmuję się redukcją tkanki tłuszczowej z takich miejsc, jak uda, pośladki czy brzuch. Zakładam nici zagęszczające skórę i liftingujące, przeprowadzam mezoterapię twarzy i skóry głowy. W tym celu stosuję specjalne koktajle oraz autologiczne osocze bogatopłytkowe i fibrynę. Wykonuję zabiegi ginekologii jednodniowej. Od pewnego czasu interesuję się także zabiegami z zastosowaniem laserów i fal ultradźwiękowych w medycynie estetycznej.