Doktor na co dzień pracuje w I Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie ukończył specjalizacje w zakresie położnictwa i ginekologii. Ukończył studia na kierunku biotechnologia na Uniwersytecie Warszawskim oraz kierunek lekarski na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Obecnie doktor dalej się rozwija i studiuje podyplomowo w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku Medycyna Estetyczna. Odbył również liczne kursy w zakresie USG, kolposkopii oraz położnictwa i ginekologii, a także w zakresie technik medycyny estetycznej, takich jak: zastosowanie toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego i innych wypełniaczy, stymulatorów tkankowych, nici, laserów, lipolizy iniekcyjnej zarówno w zakresie ogólnej medycyny estetycznej jak i ginekologii estetycznej.

Oprócz pracy w szpitalu współpracuje z prywatnymi klinikami ginekologicznymi i medycyny estetycznej w Warszawie.

Zajmuje się prowadzeniem ciąży fizjologicznych i powikłanych, ale również profilaktyką i leczeniem chorób ginekologicznych.

Jeśli doskwiera Ci bolesne miesiączkowanie czy powiązane z tym zaburzenia doktor Jędrzejak zaopiekuje się Tobą. Pomoże również w doborze odpowiedniej antykoncepcji hormonalnej.

Z zamiłowania doktor jest wielbicielem fantastyki oraz uwielbia podróże.