Bardzo dobrze czuje się w zakresie zabiegów chirurgii plastycznej, w szczególności przeszczepów włosów.  Jako lekarz zajmujący się chirurgią odtwórczą włosów, szczególnie lubi ten obszar swojej pracy,  ponieważ może obserwować te efekty  wraz z satysfakcją i rosnącą pewnością siebie swoich pacjentów.

Specjalnością dr. Jakuba Kreta są też zabiegi medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej twarzy. Pacjenci doceniają go za staranność przeprowadzanych terapii oraz troskę o przyjazną atmosferę podczas konsultacji.

Ukończone szkoły/ wykształcenie

W 2017 roku ukończył wydział Wojskowo-Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jest rezydentem, który odbywa szkolenie specjalizacyjne w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 im. Norberta Barlickiego w Łodzi. W Klinice OT.CO z kolei przeprowadza przeszczepy włosów, małe zabiegi chirurgiczne, lipotransfer i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach i szkoleniach.

Certyfikaty/ kursy/ szkolenia

Dbając o rozwój swoich kwalifikacji zawodowych, nieustannie bierze udział w licznych szkoleniach i konferencjach. Jest członkiem kandydatem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

W ostatnich latach uczestniczył w kursach:

Dr Tulp „Peri-orbital and Facelift” 10.2022 Utrecht

– Warsztaty pt. „Chirurgia Estetyczna Twarzy” 12.2021 Poznań

– Warsztaty pt. „Liposukcja i techniki obkurczania skóry 03.2021 Poznań

– Warsztaty pt „Zabiegi estetyczne piersi z użyciem implantów” 04.2021 Poznań

Kilka słów o mnie

Kocham koszykówkę i dobre kino. Staram się zawsze znaleźć na to czas, chociaż jako świeżo upieczony tata, mam ostatnio problem, aby wybrać się do kina. Niemniej, mały człowiek w domu mi to wynagradza z nawiązką.

Przyjmuję Pacjentów na konsultacje chirurgiczne oraz przeprowadzam drobne zabiegi chirurgiczne. Wykonuję zabiegi i leczę takie schorzenia jak wypadanie włosów, łysienie typu męskiego, zmiany skórne, znamiona, blizny, kępki żółte, zmiany skórne, choroby powiek, utrata objętości tkanek twarzy oraz wolumetria.

Porozumiewam się w języku polskim oraz angielskim.