Bardzo dobrze czuję się w zakresie zabiegów chirurgii plastycznej, w szczególności przeszczepów włosów. Jako lekarz zajmujący się chirurgią odtwórczą włosów czuję się szczególnie dobrze, ponieważ mogę obserwować efekty swojej pracy, satysfakcję i rosnącą pewność siebie Pacjentów.

Moją specjalnością są też zabiegi medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej twarzy. Pacjenci doceniają mnie za staranność przeprowadzanych terapii oraz troskę o przyjazną atmosferę podczas konsultacji.

Skończone szkoły

W 2017 roku ukończyłem wydział Wojskowo-Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jestem rezydentem, który odbywa szkolenie specjalizacyjne w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 im. Norberta Barlickiego w Łodzi. W Klinice OT.CO z kolei przeprowadzam przeszczepy włosów, małe zabiegi chirurgiczne, lipotransfer i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach i szkoleniach.

Certyfikaty

Dbając o rozwój swoich kwalifikacji zawodowych, nieustannie biorę udział w licznych szkoleniach i konferencjach. Jestem członkiem kandydatem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Szkolenia

W ostatnich latach uczestniczyłem w kursach:

  • Dr Tulp „Peri-orbital and Facelift” 10.2022 Utrecht
  • Warsztaty pt. „Chirurgia Estetyczna Twarzy” 12.2021 Poznań
  • Warsztaty pt. „Liposukcja i techniki obkurczania skóry 03.2021 Poznań
  • Warsztaty pt „Zabiegi estetyczne piersi z użyciem implantów” 04.2021 Poznań

Lek. Jakub Kret o sobie

Przyjmuję Pacjentów na konsultacje chirurgiczne oraz przeprowadzam drobne zabiegi chirurgiczne. Wykonuję zabiegi i leczę takie schorzenia jak wypadanie włosów, łysienie typu męskiego, zmiany skórne, znamiona, blizny, kępki żółte, zmiany skórne, choroby powiek, utrata objętości tkanek twarzy oraz wolumetria.

Porozumiewam się w języku polskim oraz angielskim.