Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na wydziale lekarskim. W 2017 roku rozpoczęła specjalizację z Dermatologii i Wenerologii. Jest doktorantką w Klinice Dermatologii i Wenerologii UM w Łodzi, gdzie pracuje od 2016 roku, także jako nauczyciel akademicki. Medycyną estetyczną zajmuję się od 2018 roku. Na co dzień pracuje w Klinice Dermatologii i Wenerologii USK im. WAM w Łodzi.

Wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, regeneracyjnej oraz anti-aging. Specjalizuje się w niechirurgicznym liftingu twarzy z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, nici oraz tkanki tłuszczowej. Zabiegi z użyciem toksyny botulinowej, z zakresu laseroterapii oraz zabiegi mające na celu profilaktykę i leczenie wypadania włosów to dla jej codzienność.

Swoją wiedzę z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii doktor poszerza uczestnicząc w wielu kursach i konferencjach ogólnopolskich jak i międzynarodowych.
W pracy zawodowej zajmuje się również diagnostyką i leczeniem ostrych i przewlekłych chorób skóry. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii EADV.