Jestem specjalistą dermatologii i wenerologii, a swoje ponad 6-letnie doświadczenie zawodowe zdobywałam w trakcie pracy w Klinice Dermatologii i Wenerologii USK im. WAM w Łodzi. W Klinice OT.CO przeprowadzam zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, regeneracyjnej, anti-aging. Specjalizuję się w  niechirurgicznym liftingu twarzy z użyciem kwasu hialuronowego, zabiegach z użyciem toksyny botulinowej  (redukcja zmarszczek mimicznych, leczenie nadpotliwości czy bruksizmu) oraz laseroterapii (fotoodmładzanie, resurfacing, blizny, rozstępy, usuwanie tatuaży). W swojej codziennej praktyce wykonuję również zabiegi, które mają na celu profilaktykę i leczenie wypadania włosów. W pracy z Pacjentem stawiam na szczegółowe doradztwo, stosowanie nowoczesnych metod leczenia i przyjazną atmosferę w trakcie wizyty.

Skończone szkoły

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na Wydziale Lekarskim. W 2022 roku uzyskałam tytuł specjalisty z zakresu dermatologii oraz wenerologii. W latach 2016-2022 pracowałam również jako nauczyciel akademicki. Medycyną estetyczną zajmuję się od 2018 roku.

Certyfikaty

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii EADV.

Szkolenia

Nieustannie dbam o rozwój osobisty, uczestnicząc w kursach i konferencjach ogólnopolskich oraz międzynarodowych z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej i laseroterapii.

Lek. Hanna Kowalska o sobie

Moją pasją jest wykonywanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, regeneracyjnej i anti-aging. Jako dermatolog leczę takie schorzenia, jak m.in.:

  •   Trądzik,
  •   Atopowe zapalenie skóry,
  •   Łuszczyca,
  •   Trądzik różowaty,
  •   Łysienie,
  •   Nadpotliwość.

W wolnych chwilach lubię także gotować i podróżować. Porozumiewam się w języku polskim oraz angielskim.