Doświadczona linergistka, która od 4 lat zajmuje się profesjonalnym wykonywaniem makijażu permanentnego. Propaguje naturalny, nieprzerysowany efekt zabiegów, dlatego poprzez szkolenia oraz media społecznościowe uświadamia, jak ważne są szkolenia w branży makijażu permanentnego. W spektrum zainteresowań specjalistki pozostaje szeroko rozumiana medycyna estetyczna, a w szczególności zabiegi w zakresie mikropigmentacji ozdobnej. Kosmetolog Edyta Żebrowska działa w sposób holistyczny, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby pacjenta. Regularnie uczestniczy w licznych szkoleniach, aby jak najlepiej zadbać o klienta.

Ukończone szkoły

Jest po studium pedagogicznym z ukończonym zaświadczeniem, natomiast nie jest kosmetologiem. Fokus Edyty Żebrowskiej to makijaż permanentny. Ponadto przeszła szereg szkoleń, przygotowujących do pracy linergistki.

Doświadczenie zbudowała, pracując w gabinetach kosmetycznych. Obecnie pracuje w Holistic Concept oraz w klinice medycyny estetycznej OT.CO w Warszawie, gdzie w empatyczny sposób podchodzi do problemów pacjenta, dobierając najlepszą metodę leczenia. Dodatkowo prowadzi szkolenia trenerskie w zakresie makijażu permanentnego.

Certyfikaty/kursy/szkolenia

Kosmetolog Edyta Żebrowska regularnie się doszkala, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach branżowych. W zawodzie linergistki liczą się przede wszystkim zdolności manualne i znajomość trendów w makijażu, dlatego podnosi swoje umiejętności praktyczne i teoretyczne. W swojej pracy stawia przede wszystkim na naturalne efekty zabiegów, chętnie zapoznaje pacjentów z całym protokołem przeprowadzanego zabiegu. W 2022 roku uzyskała tytuł Mistrzyni Polski w plebiscycie Polska Times w zakresie mikropigmentacji ozdobnej. Ponadto jako szkoleniowiec i prelegent, cieszy się nieposzlakowaną opinią wśród kursantów. Kosmetolog występuje również w roli eksperta w programach telewizyjnych o tematyce urodowej.

Kilka słów o mnie

Jako kosmetolog zajmuję się poprawianiem wyglądu pacjentom za pomocą zabiegów medycyny estetycznej. Ponadto ukończyłam liczne szkolenia uprawniające mnie do wykonywania pracy linergistki. Zarówno w zawodzie kosmetologa, jak i linergisty, bardzo ważne są umiejętności manualne, poczucie estetyki, empatia w stosunku do pacjenta oraz pozytywne nastawienie do ludzi.

W swojej praktyce stawiam przede wszystkim na naturalny, nieprzerysowany efekt, mając na uwadze odpowiedzialność za zdrowie i wygląd pacjenta. Opracowałam własne autorskie metody, które sprawiają, że klienci cieszą się z uzyskanych efektów. W pracy specjalizuję się przede wszystkim w makijażu permanentnym brwi, oczu i ust, a także w stylizacji brwi i rzęs.

Na co dzień prowadzę również szkolenia dla kursantów z zakresu makijażu permanentnego. Ponadto poprzez media społecznościowe uświadamiam, że odpowiednia pielęgnacja, jest w stanie skutecznie zwalczać niedoskonałości skóry oraz przeciwdziałać pierwszym oznakom starzenia.