Certyfikowana i doświadczona specjalistka w zakresie kosmetologii medycznej. Posiada dogłębną wiedzę na temat anatomii skóry i jej funkcji, umiejętnie diagnozując i redukując problemy skórne, zależne od jej rodzaju. Daryna Kichula opracowuje całościowe i indywidualne plany pielęgnacji skóry. Specjalistka jest świadoma, jak ważna w pracy kosmetologa jest interdyscyplinarna wiedza, dlatego nieustannie się doszkala, uczestnicząc w licznych szkoleniach branżowych i konferencjach naukowych.

Ukończone szkoły

Specjalistka ukończyła Społeczną Akademię Nauk na kierunku kosmetologia medyczna. Nabyła niezbędną wiedzę pozwalającą dokładnie ocenić stan oraz identyfikować problemy skóry, określać indywidualne potrzeby pacjenta. Datyna Kichula ugruntowała swoją wiedzę, pracując jako kosmetolog. Obecnie przyjmuje pacjentów w klinice medycyny estetycznej OT.CO w Warszawie, gdzie w sposób holistyczny podchodzi do problemów pacjenta, dbając równocześnie o komfort psychiczny.

Certyfikaty/kursy/szkolenia

Kosmetologia medyczna to dynamicznie rozwijająca się dyscyplina, wymagająca gotowości do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności. Specjalistka Daryna Kichula nieustannie poszerza swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną, biorąc udział w szkolenia i konferencjach. Ponadto regularnie współpracuje z innymi specjalistami w zakresie kosmetologii i medycyny estetycznej, aby świadczyć usługi najwyższej jakości.

Kilka słów o mnie

Kosmetolog jest specjalistą, który łączy wiedzę z zakresu kosmetologii i medycyny, aby zapewnić kompleksową opiekę nad skórą pacjentów.Oprócz niezbędnego wykształcenia posiadam kwalifikacje uprawniające do przeprowadzenia zabiegów m.in mezoterapię , peelingi chemiczne . W swojej praktyce działam zgodnie z zasadami etyki zawodowej i zawsze kładę dobro pacjenta na pierwszym miejscu. W pracy przestrzegam najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny podczas wykonywania procedur. Ważna jest dla mnie dobra komunikacja z pacjentem, zrozumienie jego obaw i oczekiwań, poprzez udzielanie jasnych i zrozumiałych informacji na temat przeprowadzanych procedur. Konsultacje przeprowadzam w języku polskim, ukraińskim i rosyjskim. Prywatnie jestem pasjonatką sportu i fotografii analogowej.