Jestem absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, studiów magisterskich na kierunku Kosmetologia (2008-2013)

Już w trakcie studiów podjęłam się pracy w EVITA DAY SPA w Szczecinie. Doświadczenie to umożliwiło mi zbudowanie trwałej relacji z klientami, poznaniu najnowszych sprzętów Hi-tech, poprawę umiejętności manualnych oraz poznaniu wielu marek kosmetycznych.
Od 2013 roku dołączyłam do zespołu terapeutów INE SPA w Marine Hotel w Kołobrzegu. Trzyletnia kooperacja nauczyła mnie holistycznego podejścia do klienta, również rozwinęła moje zdolności językowe. Współpracując w zespole, chętnie dzieliłam się własnymi doświadczeniami i wspierałam kolegów w ich codziennej pracy.

W 2016 roku nadeszły zmiany. Po przeprowadzeniu się do Warszawy rozpoczęłam współpracę z kliniką medycyny estetycznej oraz laseroterapii – Bejda Medical, a następnie z dziennym spa – She Day Spa.

Dodam, że jestem Czeladnikiem wizażu i to doświadczenie pomogło mi wypracować poczucie estetyki i piękna i było kolejnym etapem do odnalezienia mojej drogi jaką stał się makijaż permanentny.

W 2016 roku przebyłam pierwsze szkolenie z microbladingu.
Szybko przekonałam się, aby uzyskać jeszcze ciekawsze efekty i zadowolenie każdej z moich klientek, warto łączyć metody, stąd zaczęłam poszerzać swoją wiedzę. Szkoliłam się pod okiem trenerów z wieloletnim doświadczeniem i niemałą charyzmą. Upewniłam się, że wytrwałość i chęć rozwoju jest kluczem do osiągnięcia zamierzonego celu. Dlatego dzisiaj wykonuję pełen zakres zabiegów makijażu permanentnego.

Z natury jestem perfekcjonistką, więc w swojej pracy dbam o każdy detal.

Kosmetologia jest moją pasją, dlatego w klinice OT. CO chciałabym móc przekazywać swoją wiedzę i pozytywną energię innym wykonując zabiegi z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej jak i estetycznej. Przy modelowaniu sylwetki oraz laseroterapii również służę swoją pomocą.