Jest lekarzem dermatologiem i wenerologiem, który słynie z holistycznego podejścia do Pacjenta. Swoje doświadczenie zarówno z zakresu dermatologii klinicznej, zabiegowej, jak i  medycyny estetycznej zdobywała przez 11 lat, pracując w Klinice Ambroziak oraz w Katedrze i Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Leczy choroby dermatologiczne, wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, dermatochirurgii oraz laseroterapii.

Ukończone szkoły

Jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Przez wiele lat była związana z Katedrą i Kliniką Dermatologiczą Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Certyfikaty/ kursy/ szkolenia

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Odbyła szkolenie specjalizacyjne z dermatologii oraz wenerologii w Klinice Dermatologicznej WUM. Przez wiele lat pracy zajmowała się leczeniem chorób dermatologicznych, dermatologią zabiegową, a także prowadziła zajęcia i wykłady dla studentów Wydziału Lekarskiego, English Division i Wydziału Nauk o Zdrowiu.

Cały czas nieustannie poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w konferencjach i kursach z zakresu medycyny estetycznej oraz dermatologii.

Kilka słów o sobie

Wyróżnia mnie indywidualne podejście do Pacjenta, a w swojej pracy zawsze kieruję się zasadą – efekty zabiegów z medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej powinny podkreślać naturalne piękno, a nie je maskować. Dlatego moim celem jest wydobycie oraz utrzymanie naturalnego wyglądu.