Jako lekarz zajmuje się problemami dotyczącymi położnictwa i ginekologii. Usługi obejmują przede wszystkim profilaktykę, diagnostykę i leczenie chorób narządu rodnego, a także poradnictwo antykoncepcyjne.  Oferuje poradnictwo prekoncepcyjne, diagnostykę i leczenie niepłodności, prowadzenie ciąży fizjologicznej oraz powikłanej. Ponadto od kilku lat zajmuje się również ginekologią estetyczną i funkcjonalną.

Specjalizuje się w leczeniu i diagnostyce chorób ginekologicznych, niepłodności, zaburzeń miesiączkowania, zaburzeń okresu menopauzy,  chorób szyjki macicy, endometriozy, zespołu policystycznych jajników oraz bolesnego miesiączkowania.

Ukończone szkoły/ wykształcenie

W 2007 roku ukończyła Warszawską Akademię Medyczną, II Wydział Lekarski. Po studiach odbyła staż podyplomowy w Szpitalu Bródnowskim w Warszawie. W latach 2009 – 2019 w Szpitalu Bielańskim w Klinice Ginekologii i Położnictwa pod kierunkiem prof. Romualda Dębskiego zdobywała i doskonaliła swoje umiejętności, kończąc równocześnie szkolenie specjalizacyjne w ramach rezydentury.

W 2018 roku zdobyła tytuł specjalisty ginekologii i położnictwa. Zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny – uzyskując wynik bardzo dobry. Nieustannie uaktualnia swoją wiedzę i zdobywa nowe umiejętności, uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach.

Certyfikaty/ kursy/ szkolenia

Cały czas aktualizuje swoją wiedzę i zdobywa nowe umiejętności, co potwierdzają liczne certyfikaty. Ukończyła wiele kursów i szkoleń zorganizowanych przez PTU i PTGiP. Uzyskała certyfikaty, takie jak:

  • certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego do wykonywania badań USG w ginekologii i położnictwie,
  • certyfikat w zakresie wykonywania zabiegów endoskopowych – histeroskopia, laparoskopia,
  • certyfikat w zakresie wykonywania labioplastyki,
  • certyfikat ginekologii estetycznej laserowej i iniekcyjnej.

Kilka słów o mnie

Prywatnie jestem pełnoetatową mamą trzech wymagających łobuzów. Poza pracą, którą bardzo lubię, interesuję  się projektowaniem wnętrz i przestrzeni zielonych. Relaksuje mnie dobra książka, muzyka i praca w ogrodzie.

Specjalizuję się w przeprowadzaniu badań profilaktycznych (cytologii, USG TV), diagnostyce i leczeniu zaburzeń ginekologicznych, nawracających stanów zapalnych narządu rodnego. Oferuję także poradnictwo antykoncepcyjne, zakładanie systemów wewnątrzmacicznych, zachowawcze leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu,  dobieram odpowiednią hormonalną terapię menopauzalną, oraz wykonuję ambulatoryjne zabiegi ginekologiczne oraz zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej.