Jest pasjonatką wszelkich nowości kosmetycznych oraz innowacyjnych zabiegów wprowadzanych na rynek. Od zawsze interesowała ją szeroko pojęta kosmetologia. Obecnie pracuje w warszawskiej Klinice OT.CO. To właśnie tam tworzy miejsce przyjazne dla swoich Pacjentów. Do każdego z nich podchodzi w sposób indywidualny oraz wielowymiarowy. Stara się, aby każdy, kto przekroczy próg jej gabinetu, czuł, że jego potrzeby stawiane są tutaj na pierwszym miejscu. W swojej pracy świadczy usługi z zakresu kosmetologii. Prowadzi profesjonalną konsultację, podczas której zadaje szczegółowe pytania na temat trybu życia, przebytych chorób i ewentualnych przeciwwskazań. Na podstawie zdobytych informacji dostosowuje jak najlepszy zabieg ściśle skoncentrowany na potrzebach Pacjenta. Ceni sobie współpracę z lekarzami, ponieważ wielokierunkowe podejście do Pacjenta jest gwarantem najlepszych efektów.

Ukończone szkoły 

Jest absolwentką kosmetologii na Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.

Certyfikaty/ kursy / szkolenia

Jako kosmetolog kładzie bardzo duży nacisk na rozwój osobisty oraz na ciągłe poszerzanie wiedzy. To właśnie dlatego bierze udział w różnych warsztatach oraz kursach dotyczących nowych preparatów wprowadzanych na rynek. Czynnie uczestniczy również w szkoleniach z zakresu innowacyjnych technik zabiegowych. Rozwija swoją wiedzę w dziedzinie trychologii, uczestnicząc w wielu szkoleniach i sympozjach.

Kilka słów o mnie

Jestem osobą skrupulatną, dokładną i empatyczną. Wszystkie te cechy pomagają mi zdobyć zaufanie moich Pacjentów. Bardzo ważne jest dla mnie budowanie więzi z osobami przychodzącymi do mojego gabinetu. Dbam o to, żeby nie czuli się skrępowani, a wręcz przeciwnie- staram się, aby byli jak najbardziej zrelaksowani. Tworzę indywidualny plan zabiegowy dostosowany do pór roku, kondycji skóry oraz stylu życia Pacjenta.