Laseroterapia to jedna z najskuteczniejszych i najchętniej wykorzystywanych metod w kosmetologii i medycynie estetycznej, która korzysta z wiązki światła lasera o różnej mocy i długości fal promieniowania. Wykorzystywane przez nas lasery frakcyjne CO2, ablacyjne, a także laser Cutera i Lutronic marki UST przynoszą zadowalające rezultaty w usuwaniu wielu defektów skórnych, dlatego zyskują coraz większe grono swoich zwolenników. Dzięki ich dobroczynnemu działaniu można zamknąć rozszerzone naczynka, usunąć przebarwienia, naczyniaki, włókniaki, znamiona, blizny i rozstępy, a nawet odmłodzić i zrewitalizować skórę. Dzięki zabiegom laserowym można więc nie tylko raz na zawsze pozbyć się nieestetycznego problemu skórnego, ale również ograniczyć koszty związane z zakupem nieskutecznych kremów i preparatów. Zdecydowanie lepiej postawić na diagnostykę problemu i dobranie przez specjalistę indywidualnej terapii laserowej, bo rozsądniej jest leczyć skutecznie, ot co.

Tutaj przywrócisz swojej skórze dawny blask

Czy zdajesz sobie sprawę, że za pomocą zabiegów laserowych możesz odmłodzić skórę lub usunąć zmiany skórne, które są odporne na wiele form leczenia? My tak, dlatego do każdego problemu podchodzimy indywidualnie, co stanowi gwarancję skuteczności naszego leczenia. Konsultacja z naszym specjalistą nie jest zwykłą wizytą lekarską, ale kompleksowym sposobem na rozpoznanie problemu skórnego i ustalenie jego indywidualnej terapii laserowej. Bardzo się ucieszymy, jeśli docenisz nasze starania i odczujesz, że sprawa zlikwidowania nieestetycznych zmian skórnych jest dla nas tak samo ważna, jak dla Ciebie. Bo rzeczywiście tak jest, ot co.

Solidny sprzęt…

Zarówno ten do diagnostyki, jak i leczenia laserowego za pomocą lasera frakcyjnego CO2, lasera ablacyjnego, a także laserów Lutronic i Cutera marki UST. Wychodzimy z założenia, że jakość sprzętu ma kluczowe znaczenie dla prawidłowego rozpoznania zmiany skórnej oraz usunięcia jej za pomocą lasera, dlatego chętnie inwestujemy w nowoczesne urządzenia. Dysponujemy szerokim asortymentem laserów różnego typu. Dzięki temu każdy Twój problem możemy rozwiązać z zastosowaniem najnowszych i najbezpieczniejszych technik, bo Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze, ot co!

… i wiele możliwości leczenia

Złuszczanie naskórka laserem ablacyjnym, rewitalizacja skóry laserem frakcyjnym CO2 lub usuwanie przebarwień laserem Cutera to tylko początek zabiegów laserowych, które możemy Ci zaoferować. Możliwości poprawienia wyglądu skóry jest wiele, ale każda z nich prowadzi do tego, aby czuć się dobrze we własnym ciele. I istotnie tak się dzieje. Nasi pacjenci zwiększają swoją samoocenę i stają się pewniejsi siebie, a piękny i naturalny wygląd poprawia ich nastrój.

Przyjdź i przekonaj się, że zabiegi laserowe w Klinice OT.CO to jest to!

Konsultacje i zabiegi

depilacja laserowa warszawa

Depilacja laserowa

Laserowe usuwanie zmian skórnych

Laserowe usuwanie zmian skórnych

laserowe usuwanie blizn warszawa

Laserowe usuwanie blizn

laserowe leczenie blizn i rozstepow warszawa

Laserowe leczenie blizn i rozstępów

laserowe zamykanie naczynek warszawa

Laserowe zamykanie naczynek

laserowe odmladzanie skory laser frakcyjny

Laserowe odmładzanie skóry

laserowe usuwanie brodawek lojotokowych

Laserowe usuwanie brodawek łojotokowych

laserowe usuwanie plam starczych

Laserowe usuwanie plam starczych

fotoodmladzanie laserowe

Fotoodmładzanie laserowe

laserowe usuwanie kurzajek

Laserowe usuwanie kurzajek

leczenie swiezych blizn laser cutera

Laserowe leczenie świeżych blizn

elektrokoagulacja laserowa – usuwanie zmian skornych warszawa

Elektrokoagulacja laserowa

laserowa regeneracja skory – laser frakcyjny warszawa

Laserowa regeneracja skóry

laserowe leczenie tradziku rozowatego warszawa

Laserowe leczenie trądziku różowatego

laserowe usuwanie przebarwien w warszawie

Laserowe usuwanie przebarwień

laserowe usuwanie zmarszczek warszawa

Laserowe usuwanie zmarszczek