Wraz z upływem czasu w skórze zachodzą naturalne procesy starzenia, które stopniowo zauważamy w postaci zmarszczek, kurzych łapek i bruzd, a także zmniejszenia objętości i jędrności skóry. Dodatkowo często zdarza się, że stosowana od zewnątrz pielęgnacja nie jest wystarczająca, aby zatrzymać objawy uciekającego czasu. Idealnym rozwiązaniem jest więc uzupełnienie jej pielęgnacją od wewnątrz, która nie tylko dostarcza składników odżywczych, ale również stymuluje komórki skóry do regeneracji i syntezy nowych włókien kolagenowych, odpowiedzialnych za jej elastyczność. Jeśli więc drogie kremy do twarzy nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, to nie warto tracić na nie czasu, ani pieniędzy. Zabiegi medycyny estetycznej zregenerują i odmłodzą skórę zdecydowanie wydajniej, a uzyskane efekty utrzymają się znacznie dłużej, ot co.

Tutaj cofniesz oznaki upływającego czasu!

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak wiele czynników zewnętrznych wpływa na starzenie się skóry? My tak, dlatego do każdego przypadku podchodzimy bardzo indywidualnie, co pozwala rozpocząć właściwą terapię regeneracyjną. Konsultacja z naszym specjalistą nie jest zwykłą wizytą lekarską, a kompleksowym spojrzeniem na problem starzenia się skóry. Będzie nam miło, jeśli docenisz nasz profesjonalizm i odczujesz, że sprawa odmłodzenia Twojej skóry i cofnięcia oznak upływającego czasu jest dla nas tak samo ważna, jak dla Ciebie. Bo rzeczywiście tak jest, ot co.

Solidne sprzęt…

Umożliwiający regenerację i odmłodzenie skóry metodą laserową, nićmi liftingującymi, dermapenem, kwasami medycznymi, fibryną i osoczem bogatopłytkowym, kwasem hialuronowym, peelingami kwasowymi, a także mikrodermabrazją. Wychodzimy z założenia, że jakość sprzętu i wykorzystywanych preparatów ma duże znacznie dla prawidłowego zahamowania procesu starzenia oraz dla skuteczności wykonywanych przy jego użyciu zabiegów, dlatego nie szczędzimy pieniędzy na inwestowanie w solidne urządzenia i atestowane preparaty znanych marek. Objawy starzenia się skóry nie mają z nami szans, ot co!

… i skuteczne metody regeneracji i odmładzania skóry

Usuwanie zmarszczek, bruzd i kurzych łapek, stymulacja komórek skóry do regeneracji i tworzenia nowych włókien kolagenowych oraz ujędrnianie zwiotczałej skóry to tylko część możliwości, jakie dają zabiegi regeneracyjne i odmładzające w naszej klinice. Mają one jednak wspólny cel, którym jest lepsze samopoczucie, co potwierdzają nasi zadowoleni klienci. Przekonaj się, że nawet głębokie zmarszczki da się zredukować za pomocą właściwie dobranych zabiegów, dzięki którym Twój wygląd znacznie się poprawi.

Przyjdź i przekonaj się, że zabiegi regeneracyjne i odmładzające w Klinice OT.CO to jest to!

Konsultacje i zabiegi

kwas hialuronowy mezoterapia kwasem hialuronowym

Mezoterapia kwasem hialuronowym

dermapen warszawa

Dermapen

kwas polimlekowy warszawa

Kwas polimlekowy

komorki macierzyste anti aging

Komórki macierzyste na starzenie się skóry