Biostymulatory to preparaty, które umożliwiają odbudowę struktury skóry, zatrzymanie procesów starzenia, ujędrnienie jej, a także wymodelowanie skóry twarzy i ciała. Po wykonanym zabiegu będziesz cieszyć się wyraźnym spłyceniem zmarszczek, uzupełnieniem ubytków skórnych, wymodelowanym konturem twarzy, a także uniesionymi policzkami i fałdami nosowo-wargowymi. Specjalistyczne preparaty wpłyną również na stymulację kolagenu. Metody biostymulacji polegają na podskórnej aplikacji preparatów, które znacznie poprawiają strukturę skóry.

Tutaj przywrócisz skórze dawny wygląd

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak wiele czynników ma wpływ na stan Twojej skóry? My tak, dlatego do każdego pacjenta podchodzimy w indywidualny sposób, co pozwala nam zadziałać kompleksowo na problemy skórne. Kurze łapki, postępujące procesy starzenia się skóry, zmarszczki, skóra pozbawiona jędrności to tylko nieliczne dolegliwości, jakie można zwalczyć dzięki technikom biostymulacyjnym. Przed przystąpieniem do zabiegu, warto porozmawiać z naszymi specjalistami, którzy opowiedzą o przebiegu, wskazaniach i efektach biostymulacji. Zależy nam na tym, aby spełnić oczekiwania pacjenta i poprawić jego stan skóry. Będzie nam bardzo miło, jeśli docenisz nasz profesjonalizm i odczujesz, że Twoje zadowolenie jest dla nas tak samo ważne, jak dla Ciebie. Bo w istocie tak jest, ot co.

Profesjonalne preparaty…

Biostymulacja to dla nas przede wszystkim profesjonalne preparaty, które gwarantują bezpieczeństwo i pożądane efekty. Jest to absolutna podstawa, dlatego dysponujemy najlepszymi preparatami stymulującymi produkcję kolagenu, które są stworzone na bazie kwasu L-polimloekowego. Wykorzystujemy również preparaty w formie żelu o wysokiej zawartości wody, które umożliwiają stworzenie rusztowania stymulującego produkcję naturalnych włókien kolagenowych.

… i skuteczne techniki

Peptydy biomimetyczne, hydroksyapatyt wapnia – modelowanie twarzy oraz Sculptra – modelowanie twarzy to zabiegi biostymulacji, które oferujemy naszym pacjentom. Wszystko po to, aby spowolnić procesy starzenia się skóry, ujędrnić ją, wymodelować kontury twarzy, a także wygładzić zmarszczki. Przekonaj się, że nawet intensywne problemy skórne można skutecznie zlikwidować.

Przyjdź i przekonaj się, że zabieg biostymulacji w Klinice OT.CO to jest to!