Przygotowania do ślubu to niezapomniany czas, który pełen jest wielkich emocji, ale również wymaga ciężkiej pracy. Gdy jednak wszystkie szczegóły są już gotowe, nadchodzi chwila, w której można zająć się sobą. To właśnie Państwo Młodzi będą skupiać w tym dniu na sobie uwagę wszystkich gości. Warto w całym przedślubnym zamieszaniu zarezerwować część czasu tylko dla siebie, żeby odnaleźć swoje piękno, zrelaksować się i później przez długi czas wspominać te chwile jako najpiękniejsze w życiu. Właśnie dlatego dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z pakietów przed ślubem, które pozwolą nie tylko cieszyć się pięknym wyglądem, ale także odżywić, ujędrnić skórę i przywrócić jej utracone składniki mineralne.

Zabiegi przed ślubem przeznaczone są zarówno dla Pań, jak i Panów. Nie zabrakło także propozycji dla kobiet w ciąży, które mogą cieszyć się relaksem i pięknym wyglądem bez konieczności zamartwiania się o to, czy zabiegi nie zaszkodzą nienarodzonemu maluchowi. Pakiety dla Państwa Młodych mają za zadanie oczyścić, zrewitalizować skórę, pomóc w redukcji zmian trądzikowych, a także wygładzić i zregenerować naskórek. Ze względu na stres i brak czasu dla siebie wśród przedślubnych przygotowań, bardzo często zapomina się o właściwej pielęgnacji skóry twarzy, która przecież jest elementem bezpośrednio wpływającym na cały wygląd. Nieodpowiednio nawilżona, pozbawiona blasku cera nie będzie prezentować się dobrze również po nałożeniu makijażu, a ten znacznie szybciej z niej „spłynie”. Warto więc skorzystać z profesjonalnej pomocy kosmetologa w naszej Klinice ot.co. Kiedy warto udać się na zabiegi do kosmetologa przed ślubem?

Nie ma praktycznie żadnych wskazań do przeprowadzenia zabiegów przed ślubem. Może (i powinien!) z nich skorzystać każdy, komu zależy na tym, aby jego cera była promienna, odzyskała blask i wyraźne wygładzenie w trakcie wielkiego dnia, jakim jest ślub. Często na twarzy widoczne są różne przebarwienia, zmarszczki i zmiany trądzikowe, które niekoniecznie chciałoby się oglądać na ślubnych zdjęciach. Właśnie dlatego stosuje się profesjonalne zabiegi dermapen, PRX-T33, geneo, dermalogica, endermolift, tixel 2, a także mezoterapię.

Nasz kosmetolog przeprowadza wywiad z pacjentem, który pozwala znaleźć przyczynę problemu. Następnie razem dobiera się odpowiedni pakiet, który zapewni oczekiwane rezultaty.

Zależy Ci na tym, aby w trakcie własnego ślubu poza pięknym ubiorem i oprawą uroczystości zapewnić także olśniewający wygląd skóry? Wystarczy, że zgłosisz się do Kliniki OT.CO. i umówisz wizytę z naszym specjalistą kosmetologiem. My zajmiemy się resztą. Zapraszamy do kontaktu!

Twoje piękno, nasza pasja

Zacznij swoją przemianę dziś! Skontaktuj się z nami, aby umówić konsultację. Odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć wymarzony wygląd.

Umów się na konsultację
Osipowicz i Turkowski