Rehabilitacja - konsultacje i zabiegi

Rehabilitacja to sposób na przywrócenie skórze jej elastyczności, a także pobudzenie krążenia i usunięcie zbędnych produktów przemiany materii. Po wykonanych zabiegach będziesz cieszyć się z jędrniejszej i bardziej napiętej skóry twarzy, a cera zyska naturalny koloryt i blask. Metody rehabilitacji oparte są na różnych technikach masażu, który stanowi także świetny sposób na relaks. Dzięki naszym zabiegom będziesz mieć także niepowtarzalną okazję, aby nauczyć się samodzielnego wykonywania masażu twarzy w domu.

Tutaj poprawisz kondycję swojej skóry

Czy zdajesz sobie sprawę, jak wiele czynników ma wpływ na kondycję skóry? Stres, codzienna mimika, rozmowa, jedzenie, a także wiele innych codziennych czynności jest odpowiedzialnych za stan skóry. My zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego do każdego pacjenta podchodzimy w indywidualny sposób, co pozwala nam zadziałać kompleksowo na problemy. Przed przystąpieniem do masażu, warto porozmawiać z naszymi specjalistami, którzy dobiorą metodę rehabilitacji. Poinformują Cię również o efektach i przebiegu masażu. Zależy nam na tym, aby spełnić oczekiwania pacjenta i poprawić jego stan skóry. Będzie nam bardzo miło, jeśli docenisz nasz profesjonalizm i odczujesz, że Twoje zadowolenie jest dla nas tak samo ważne, jak dla Ciebie. Bo w istocie tak jest, ot co.

Specjalistyczne techniki…

Rehabilitacja to dla nas przede wszystkim nowoczesne techniki, które zagwarantują bezpieczeństwo i pożądane efekty. Jest to absolutna podstawa, dlatego nasi specjaliści za pomocą ruchów stymulacyjnych są w stanie przywrócić stopniowo elastyczność oraz jędrność skóry, udrożnić węzły limfatyczne, a także poprawić mikrokrążenie skóry. Stosujemy także dermarollel i urządzenia do elektrostymulacji, dzięki którym jeszcze bardziej odczujesz  rezultaty.

… i skuteczne techniki rehabilitacji

Face Fitness i drenaż limfatyczny to techniki rehabilitacji, które oferujemy naszym pacjentom. Wszystko po to, aby ujędrnić skórę, spowolnić procesy starzenia  oraz pobudzić krążenie i usuwanie zbędnych produktów przemiany materii.

Przyjdź i przekonaj się, że techniki rehabilitacji w Klinice OT.CO to jest to!