Zabiegi laserowe to sposób na pobudzenie produkcji kolagenu w skórze, a także na przecinanie tkanek. Kosmetologia wykorzystująca zabiegi laserowe to sposób na skuteczną depilację ciała, w tym również miejsc intymnych. Po wykonanym zabiegu będziesz cieszyć się gładką skórą nóg, pach i innych części ciała. Metoda zabiegów laserowych oparta jest na działaniu wiązki skoncentrowanego pulsującego światła. Zabieg epilacji z zastosowaniem lasera to także gwarancja wyeliminowania problemu z wrastającymi włosami i podrażnieniami.

Tutaj wygładzisz swoją skórę

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że problem wrastających włosów i podrażnień po depilacji może być przyczyną licznych kompleksów i sprawiać problem z samoakceptacją? My tak, dlatego do każdego powierzonego zadania podchodzimy indywidualnie, co pozwala nam zadziałać kompleksowo na problem. Przed przystąpieniem do zabiegu nasz personel poinformuje Cię o zaleceniach, do których będziesz musiał się zastosować. Zależy nam na tym, aby spełnić oczekiwania pacjenta i poprawić jego stan skóry po zabiegu. Podczas przeprowadzania go nie poczujesz żadnego bólu. Będzie nam bardzo miło, jeśli docenisz nasz profesjonalizm i odczujesz, że Twoje zadowolenie jest dla nas tak samo ważne, jak dla Ciebie. Bo w istocie tak jest, ot co.

Specjalistyczny sprzęt…

Zabiegi laserowe to dla nas przede wszystkim profesjonalny sprzęt, który zagwarantuje bezpieczeństwo i pożądane rezultaty. Jest to absolutna podstawa, dlatego nie szczędzimy środków i stosujemy najlepszy laser Vectus, który umożliwia delikatne działanie na skórę, nie wywołując żadnych podrażnień.

… i skuteczne zabiegi laserowe

Epilacja laserowa to zabieg, który oferujemy naszym pacjentom. Wszystko po to, aby dokładnie i bez powikłań usunąć owłosienie z każdego miejsca na ciele, jak i pozbyć się problemu wrastających włosków.

Przyjdź i przekonaj się, że zabiegi laserowe w Klinice OT.CO to jest to!

Kosmetyczne zabiegi laserowe - konsultacje i zabiegi