Karboksyterapia to sposób na ujędrnienie i wygładzenie ciała. Po wykonanym zabiegu będziesz cieszyć się wyraźnie napiętą i gładką skórą, a także wytworzeniem nowych naczyń krwionośnych i włókien kolagenowych, które znacznie poprawią jej wygląd. Zlikwidujesz również cellulit, rozstępy, problem z wiotkością skóry, a także zniszczysz komórki tłuszczowe. Metoda karboksyterapii wykorzystuje właściwości dwutlenku węgla, który aplikowany jest podskórnie.

Tutaj przywrócisz skórze dawną kondycję

Czy zdajesz sobie sprawę, jak wiele czynników ma wpływ na stan Twojej skóry? My tak, dlatego do każdego pacjenta podchodzimy w indywidualny sposób, co pozwala nam zadziałać kompleksowo na problemy skórne. Ciąża, rozstępy, blizny, starzenie się dłoni oraz drobne zmarszczki to tylko nieliczne dolegliwości, jakie można zwalczyć dzięki karboksyterapii. Przed przystąpieniem do zabiegu, warto porozmawiać z naszymi specjalistami, którzy opowiedzą o przebiegu, wskazaniach i efektach karboksyterapii. Zależy nam na tym, aby spełnić oczekiwania pacjenta i poprawić jego stan skóry. Będzie nam bardzo miło, jeśli docenisz nasz profesjonalizm i odczujesz, że Twoje zadowolenie jest dla nas tak samo ważne, jak dla Ciebie. Bo w istocie tak jest, ot co.

Specjalistyczny sprzęt…

Karboksyterapia to dla nas przede wszystkim nowoczesny sprzęt, który gwarantuje bezpieczeństwo i pożądane efekty. Jest to absolutna podstawa, dlatego nie szczędzimy środków i dysponujemy innowacyjną głowicą, która umożliwia podskórną aplikację dwutlenku węgla.

… i skuteczne techniki

Karboksyterapia to zabieg kosmetologii, który oferujemy pacjentom w celu ujędrnienia skóry. Wszystko po to, aby spowolnić procesy starzenia się skóry oraz pobudzić krążenie, a także pozbyć się cellulitu, blizn i innych podrażnień. Przekonaj się, że nawet intensywne problemy skórne można skutecznie zlikwidować.

Przyjdź i przekonaj się, że zabieg karboksyterapii w Klinice OT.CO to jest to!