Pomożemy Ci polubić lustro!

Atrakcyjna sylwetka – dla każdego ten termin może oznaczać coś zupełnie innego. Jedno jest jednak pewne – zawsze mamy jakąś wizję siebie, do której dążymy. Prawdą jest też, że niektórzy muszą włożyć w jej urealnienie znacznie więcej pracy niż inni, a i tak nigdy nie ma gwarancji, że osiągniemy oczekiwany efekt. Jeśli mimo starań nie możesz wypracować pożądanych rezultatów, pomocą może okazać się medycyna estetyczna. Przygotuj się na totalną metamorfozę, ot co!

By Twoje ciało kształtów nabrało…

… musisz jedynie obdarzyć nas odrobiną zaufania i umówić się na jeden z kilku rodzajów zabiegów modelowania sylwetki. Podczas konsultacji chętnie pomożemy Ci w tym wyborze. A jeśli modelowanie sylwetki kojarzy Ci się z inwazyjnymi i bolesnymi zabiegami chirurgicznymi to wiedz, że nie masz czego się obawiać. Nowoczesne metody z wykorzystaniem ultradźwięków pozwalają na bezbolesne odsysanie tkanki tłuszczowej, a nawet wszczepianie jej w inne części ciała, celem jeszcze lepszego wymodelowania sylwetki. Kiedyś z zabiegów tego typu korzystały praktycznie tylko i wyłącznie kobiety. Obecnie, popularność zabiegów modelowania sylwetki wśród mężczyzn zaczyna zrównywać się z poziomem zainteresowania wśród pań. Bo przecież płeć nie ma znaczenia – ważne jest, by ciało kształtów nabrało, ot co!

Nowoczesny sprzęt i kompleksowe podejście do problemu

Dysponujemy innowacyjnym sprzętem wykorzystywanym do rzeźbienia oraz ujędrniania ciała – Vaser Lipo. Jego działanie opiera się na wykorzystaniu ultradźwięków. Używany jest do zabiegu zwanego liposukcją. Urządzenie to doskonale sprawdza się w modelowaniu pleców, okolic brzucha, pośladków, ramion czy klatki piersiowej, a do tego zapewnia całkowite bezpieczeństwo, gdyż oddziałuje jedynie na tkankę tłuszczową, nie ingerując w inne tkanki, naczynia krwionośne czy nerwy. Aby uzyskać jeszcze lepszy efekt zabiegu urządzeniem Vaser Lipo, stosujemy zimną plazmę Renuvion, której zadaniem jest pobudzenie procesu obkurczania skóry po zabiegu i tym samym jeszcze lepsze jej ujędrnienie. A po ujędrnieniu ciała poprzez liposukcję – czas na zadbanie o skórę, choćby poprzez takie zabiegi jak endermologia czy karboksyterapia, które również z przyjemnością wykonamy dla Ciebie.

A jeśli po zabiegu zakochasz się w swoim nowym wyglądzie, warto przypieczętować tęą miłość wizytą u naszego dietetyka – pomoże Ci on w ustaleniu indywidualnej diety, dzięki której efekty zabiegu będą stałe. Pomocna może okazać się także konsultacja z fizjoterapeutą, który dobierze odpowiednie ćwiczenia dla utrzymania wymodelowanej sylwetki. Bo przecież szkoda byłoby rozstawać się ze swoim nowym „ja”, ot co!

Przyjdź i przekonaj się, że modelowanie sylwetki w Klinice OT.CO w Warszawie to jest to!