Komfort codziennego funkcjonowania dzięki redukcji kilogramów

Zaufaj zabiegom bariatrycznym, które dają szansę na powrót do codziennego funkcjonowania i redukcję nadmiernych kilogramów. Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny chirurgii, psychologii oraz dietetyki. Dzięki temu zyskasz u nas kompleksowe wsparcie i pomoc w wyleczeniu otyłości, ot co!

Zastanawiasz się, dlaczego leczenie powikłań po zabiegach bariatrycznych za pomocą domowych sposobów lub też takich, które znalazłeś na forach internetowych, nie poprawia Twojego zdrowia? Warto pamiętać, że po operacjach bariatrycznych może dojść do wystąpienia typowych powikłań chirurgicznych. W Klinice OT.CO doskonale wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo Pacjentów i redukcja niebezpiecznych skutków chirurgii bariatrycznej. Dlatego też zatrudniamy tylko wykwalifikowany personel i korzystamy z certyfikowanego sprzętu. Zmniejsza to ryzyko wystąpienia jakichkolwiek powikłań po zabiegach. Dzięki naszej ofercie i kompleksowemu wsparciu lekarzy nie musisz martwić się ewentualnymi powikłaniami po zabiegu. Stworzyliśmy profesjonalną ofertę zabiegów bariatrycznych, ot co!

Doświadczony personel … kluczem do udanego zabiegu bariatrycznego

Zastanawiasz się, jak zyskać pewność, że zabieg bariatryczny nie będzie stwarzać zagrożenia dla Twojego życia i zdrowia? Kwalifikacja chorych do zabiegów bariatrycznych jest podstawowym etapem poprzedzającym każdą operację. W Klinice OT.CO przeprowadzamy dokładny wywiad medyczny, aby poznać ewentualne przeciwwskazania do zabiegu. Wykonujemy także szereg dodatkowej diagnostyki, analizujemy wyniki badań i dobieramy najbardziej skuteczną metodę zabiegu. Nasi Pacjenci mogą skorzystać z ominięcia żołądkowego, czyli wycięcia większej części żołądka, resekcji żołądka lub opaski żołądkowej. Doskonale wiemy też, że nadzór i follow-up pooperacyjny odgrywają równie ważną rolę, co odpowiednia kwalifikacja do zabiegu. Dlatego też każdy Pacjent może być pewny, że zarówno przed, w trakcie, jak i po zabiegu zostanie otoczony opieką na najwyższym poziomie. Zamiast więc martwić się i szukać skutków ubocznych operacji bariatrycznej, udaj się do naszej Kliniki, gdzie wspólnie zadbamy o Twoje bezpieczeństwo, ot co!

Kompleksowa pomoc w leczeniu otyłości

Klinikę OT.CO tworzą kompetentni specjaliści z wielu dziedzin. Anestezjolog, chirurg, pielęgniarka i inni profesjonaliści, którzy wchodzą w skład zespołu do zabiegów bariatrycznych, posiadają najbardziej aktualną wiedzę i pracują tylko na certyfikowanych narzędziach. Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie, analizując specyfikę jego problemu. Dzięki temu możesz być spokojny o bezpieczeństwo i uzyskane efekty.

Nasi Pacjenci mogą liczyć na pełne i interdyscyplinarne wsparcie lekarzy. Dołożymy wszelkich starań, abyś zaufał nam w kwestii leczenia otyłości i nie musiał martwić się ewentualnymi powikłaniami po leczeniu, ot co!

Przyjdź i przekonaj się, że zabiegi bariatryczne w Klinice OT.CO to jest to!

Twoje piękno, nasza pasja

Zacznij swoją przemianę dziś! Skontaktuj się z nami, aby umówić konsultację. Odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć wymarzony wygląd.

Umów się na konsultację
Osipowicz i Turkowski