Szanowni Pacjenci!

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, dbając o komfort i bezpieczeństwo Państwa oraz innych Pacjentów i pracowników OT.CO Clinic, wprowadziliśmy dodatkowe procedury mające zminimalizować ryzyko zarażenia się COVID19. Każdy Pacjent przed wizytą lekarską ma mierzoną temperaturę ciała, przechodzi proces dezynfekcji rąk i obuwia, zakłada maseczkę oraz rękawiczki ochronne, wypełnia ankietę informacyjną na temat COVID19.

Cały personel Kliniki OT.CO nosi rękawiczki oraz maseczki/przyłbice ochronne. Na bieżąco dezynfekowane są przedmioty mające styczność z Pacjentem: długopisy, terminale płatnicze, klamki, itp. Pacjenci umawiani są rzadziej, tak aby w poczekalni zminimalizować liczbę osób. Dodatkowo wprowadziliśmy konsultacje online, dzięki którym Pacjenci mogą odbyć wizytę lekarską nie wychodząc z domu.

Zespół OT.CO Clinic

Klinika OT.CO

Klinika OT.CO

"Nasza klinika medycyny estetycznej tworzona jest przez zespół lekarzy, którzy z czystym sumieniem pomiędzy słowami „praca” i „pasja” mogą postawić znak równości. Robimy to, co od zawsze było naszym zamiłowaniem i kochamy to, co robimy."